Szlachta nie musi się martwić o udaną imprezę. Wystarczy jej dobra muzyka, jedzenie, pitne miody, dobre wina i pieśni dla ducha i serca. Dziś przedstawimy Ci propozycję zorganizowania imprezy w stylu lordów oraz pokażemy, jakie kreatywne pomysły mamy na scenografię i atrakcje dla gości. Zostań z nami do końca, by sprawdzić, jak wyśmienicie można się bawić na evencie zorganizowanym przez nas!

Szlachecka scenografia – dekoracje godne Panów

Szlachecka scenografia to punkt obowiązkowy eventu. Uczestnicy muszą wczuć się w klimat i na jeden wieczór zapomnieć o życiu w XXI wieku. Dlatego na pierwszy ogień pójdą dekoracje, antyczne, stare, ale bogate i wytworne. Nie zbraknie porcelanowych zastaw i kryształowych karafek na wino. Pojawią się także beczki z ważonym piwem i rożen na dziczyznę. W lokalu zapanuje iście szlachecki klimat.

Aksamity w oknach, zdobione fotele i krzesła oraz obrazy w złotych ramach. Potrawy będą podawane przez elegancie hostessy, a w tle rozbrzmiewać będą dźwięki klasyczne z instrumentów muzycznych. Dla gości będzie wydzielone specjalne miejsce do palenia cygar, raczenia się winem lub miodem pitnym i grom w karty. Dla Pań przewidziano stoisko z pięknymi materiałami i manekiny prezentujące stroje z tamtej epoki.

Szlachecka rozrywka na najwyższym poziomie

Pierwszą atrakcją na imprezie w stylu szlacheckim będzie walka na szable. Turniej zostanie poprowadzony wraz z udziałem jury. Wygrany dostanie odznakę najdzielniejszego ułana roku. Kolejną zabawą jest turniej tańca towarzyskiego w rytm muzyki granej przez klasyczną orkiestrę. Inne rozrywki, które mogą się znaleźć na Twoim szlacheckim evencie to:

  • szlacheckie pokazy taneczne zaprezentowane przez profesjonalne zespoły,

  • degustacja miodów pitnych, różnych gatunków,

  • rozdanie certyfikatów dla szlachciców,

  • szlacheckie konkursy z nagrodami,

  • polowanie na dziki,

  • karaoke szlacheckich pieśni.

Oprócz tej gamy zabaw, możemy na Twoje życzenie zmodernizować listę i wzbogacić ją o inne atrakcje, które zaproponujesz. Jeśli masz pytania, chętnie na nie odpowiemy drogą mailową lub telefoniczną. Zapraszamy do współpracy.