Założyłeś/założyłaś swoją firmę odzieżową i planujesz wielkie otwarcie? Jeśli nie wiesz jak się do tego zabrać, na co zwrócić uwagę i jak poinformować gości, o nadchodzącym otwarciu własnego butiku z pomocą przychodzimy my! Wiemy, jak wiele wysiłku kosztowało Cię zaprojektowanie pierwszej w życiu kolekcji ubrać. Dlatego huczne otwarcie zostaw nam! Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem i mamy za sobą przeprowadzone tylko udane otwarcia. Zawsze stajemy na wysokości zadania bowiem, słuchamy potrzeb naszych klientów. Zwracamy uwagę, na wszelkie sugestie i wspólnie ustalamy wszelkie szczegóły.

Prawdziwe show-pokaz mody z Twoją kolekcją ubrań.

Ubrania na wieszakach prezentują się ładnie, ale na modelkach na pewno bardziej będą przyciągać uwagę zaproszonych gości. Jeżeli w twoim sklepie/butiku, nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby pokaz mody mógł się odbyć, to dla nas żaden problem. Zbudujemy profesjonalny wybieg przed wejściem lub przeniesiemy go w inne miejsce, gdzie modeli, będą mogły swobodnie prezentować Twoją nową kolekcję. Otwarcie butiku może odbyć się w dwóch miejscach, najpierw w plenerze (pokaz mody), a następnie w Twoim butiku. Taka atrakcje na pewno zaskoczy uczestników otwarcia. Oprócz samego wybiegu zajmiemy się scenografią i oświetleniem. Po naszej stronie leży również znalezienie modelek, które wdzięcznie będą prezentować Twoje autorskie pomysły.

Zaproszenia na otwarcie.

Zaproszenia dla gości powinny być równie oryginalne, jak całe otwarcie. Przygotujemy dla Ciebie kilka wariantów zaproszeń, wszystkie będą oczywiście nawiązywać do Twojej marki. Ostateczne słowo zawsze należy do Ciebie! Podczas otwarcia nie zabraknie, dobrej muzyki i wyśmienitych przekąsek. Współpracujemy z najlepszymi restauracjami, które serwuje nie tylko smaczne jedzenie, ale i takie, które jest niezwykle miłe dla oka. Nasza firma dba o detale, wszystkim zajmiemy się sami, obiecujemy, że otwarcie Twojego butiku, będzie jednym z głośniejszych w mieście. Pamiętaj, że huczne otwarcie, to idealne podłoże do udanego biznesu. Powodzenia!