Beztroska zabawa, szeroki uśmiech i głośny śmiech to zdecydowanie definicja szczęśliwego dziecka. Tak więc gdy masz w planach organizację dużej, plenerowej imprezy, czy to będzie festyn, czy piknik rodzinny, a może zupełnie inna okazja, na której znajdą się dzieci – spraw im szczególnie miły prezent. Wynajmij dmuchane zjeżdżalnie.

Zalety dmuchańców dla dzieci… i dorosłych

Dzieci myślą trochę innymi kategoriami niż dorośli. Co innego jest dla nich atrakcyjne i ważne. Impreza rodzinna to miejsce, w którym powinno się zrównoważyć potrzeby obu grup. Dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci to coś więcej niż zwyczajna zabawa. Wykorzystanie tej atrakcji to także:

  • ruch, który poprzez zabawę zapewnia wymaganą dla dzieci, dzienną dawkę ćwiczeń, mających wpływ na kondycję fizyczną,
  • dmuchana powierzchnia zjeżdżalni pozwala na uniknięcie urazów i stłuczeń,
  • balans ciałem, związany z utrzymaniem równowagi, wspomaga koordynację ruchową,
  • wspólna zabawa w gronie rówieśników, która sprzyja nawiązywaniu nowych i polepszaniu obecnych relacji między dziećmi.

Wybierając dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci masz także realny wpływ na samopoczucie rodziców. To ważne, szczególnie gdy organizujesz firmowy piknik rodzinny. Znaczenie tej atrakcji zostaje spotęgowane poprzez szereg dodatkowych cech:

  • dzieci bawią się pod okiem animatorów,
  • rodzice nie muszą przez pewien okres czasu pilnować dzieci,
  • dorośli mają czas na skupienie się na atrakcjach lub prezentacjach przeznaczonych dla nich,
  • ich opinia o organizatorze szybuje w górę, dzięki wykazaniu troski o ich pociechy.

Dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci na wyciągnięcie ręki

Spełnienie dziecięcych marzeń o dmuchanych zjeżdżalniach jest prostsze niż Ci się wydaje. Już dziś możesz wynająć odpowiednią ilość zjeżdżalni wraz z obsługą animatorską agencji eventowej Whatevent. Uśmiech na twarzach małych milusińskich jest wprost proporcjonalny do budowy pozytywnego wizerunku firmy w oczach ich rodziców. Jeżeli szukasz także innych atrakcji, zajrzyj do naszego działu atrakcje na imprezy. Być możne znajdziesz tam także inspiracje na zajęcie dla trochę starszych uczestników imprezy. Łącząc nasze oferty możesz liczyć na korzystne rabaty i szereg usług dodatkowych. Z nami Twoja impreza będzie numerem jeden w kalendarzu wszystkich pracowników i innych gości zaproszonych na event!