Wielka mata do gry na fortepianie

2021-11-05T09:35:09+01:0003 listopada 2021|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Są hitem ostatnich lat na wielu imprezach, organizowanych w zachodnim świecie. Mają to do siebie, że bez obaw utrzymają zarówno dzieci, jak i dorosłych. Polegają na tym, że poprzez naciskanie odpowiednich klawiszy stopami, wydobywają dźwięki, imitując prawdziwy fortepian. Gra dłońmi to prawdziwa sztuka, ale czy przypadkiem naciskanie klawiszy w takt muzyki, naśladując taniec, to nie jest wyzwanie? Przekonajcie się sami i sięgnijcie po matę do gry na fortepianie na Wasz event!

Dlaczego muzyka jest nieodłącznym elementem naszego życia?

  1. łagodzi obyczaje – dzięki temu różne – nawet skrajne – środowiska są w stanie się porozumieć. Dotyczy to nie tylko subkultur, ale także różnych narodowości i tradycji z rozmaitych stron świata. Fortepian przecież jest obecny w każdym zakątku globu.
  2. koi zmysły – a to uspokaja cały organizm, dzięki czemu łatwo się zrelaksować i odpocząć.
  3. pomaga radzić sobie z emocjami – a te bywają czasem zszargane przez prozę życia codziennego, warto o nie dbać, bo są tylko jedne!
  4. rozwija osobowość – ponieważ poszerza horyzonty i wymaga skupienia uwagi na dźwiękach zupełnie innych niż te na gwarnej ulicy, w pracy czy szumie galerii handlowych.

Przy jakich okazjach można pograć ze znajomymi na fortepianie ziemnym?

  1. eventy muzyczne
  2. Jubileusz cioci
  3. Urodziny mamy
  4. Impreza studentów akademii muzycznej
  5. Event w branży muzycznej

Czy gra na macie wymaga jakichś zdolności?

Mogą z niej korzystać zarówno profesjonaliści, znający nuty, jak i zupełni laicy, potrafią zagrać najprostsze melodie. W całej tej zabawie może uczestniczyć każdy, ponieważ jej sednem jest integracja i zabawa z innymi.

Śpiewać każdy może… głosiła znana piosenka. A my dodajemy – grać każdy może! I na dodatek nie potrzebuje do tego dłoni, ale dwie sprawne nogi, nieco dystansu do siebie i… odwagi, by wkroczyć na matę i spróbować wytańczyć jakieś dźwięki. Nasza firma zajmuje się m.in. dostarczaniem atrakcji na różnego rodzaju eventy. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, związane z matą do gry na fortepianie, proszę się nie wahać w zakresie zadawania pytań. Z radością na wszystkie odpowiemy. Do usłyszenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE