Organizacji imprezy plenerowej to duże wyzwania. Z naszą agencją eventową  – może wszystko Ci się udać. Event tematyczny to doskonały pomysł. Jednym z takich jest – w klimacie retro. Jak się zabrać za jego organizację? Czytaj dalej, jeśli ciekawią Cię cenne wskazówki na ten temat.

Imprezy w stylu retro

To, co musisz wiedzieć – imprezy plenerowe w stylu retro cieszą się dużym powodzeniem. Na takie eventy składa się przede wszystkim dobra muzyka, nietypowe atrakcje, przepyszne jedzenie i niecodzienna scenografia. Warto zorganizować taką imprezę dla pracowników. To doskonały sposób integracji dla nich.

Jaki klimat mają takie imprezy?

Podczas takiej imprezy z pewnością poczujesz się jak odbiorca dawnej telewizji, aktor lub dziennikarz. Może nawet jak prowadzący danego programu. Dobrze zorganizowana impreza w stylu retro może być naprawdę fantastyczna!

Jakie jedzenie na event w stylu retro?

Na takiej imprezie nie może zabraknąć – krakersów, słonych paluszków, piwa, bigosu. Dobre przekąski to podstawa! Nie należy o nich zapomnieć.

Jakie zabawy na takiej imprezie plenerowej?

Można zabawić się w program telewizyjny. Trzeba podzielić się koniecznie na dwie grupy. Osoby w pierwszej grupie będą odbiorcami. Osoby w drugiej grupie natomiast – prowadzącymi. Należy zaopatrzyć się w kamery, odbiorniki telewizyjne, kanapy oraz fotele.

Co jeszcze jest ważne na takim evencie?

Przede wszystkim należy zadbać o właściwie oświetlenie. Oświetlenie dyskotekowe sprawdzi się idealnie! Zależy też jakie lata. Jeśli 80 – będzie to idealny pomysł. Jeśli klimat jest bardziej z lat 20., warto postawić na bardziej kameralne. Lampy w stylu vintage mogą zrobić odpowiedni nastrój. Muzyka również jest bardzo ważna. Idealnie na nią będzie pasować – gramofon lub adapter. Oczywiście można również puścić stare przeboje z płyt CD. Stylizacje, jakie będą mieli na sobie goście – to bardzo ważny element imprezy. Dlatego też pamiętaj, aby wiedzieli oni wcześniej – w jakim klimacie będzie organizowany event. Atrakcje to także ważna sprawa. Można wynająć fotobudkę. Ona dostarczy dużo śmiechu. Elementy, które dołączane są do tego sprzętu – mogą być także w stylu retro. Dzięki fotobudce, goście będę mieć pamiątkę. To, czym więc charakteryzuje się udana impreza w stylu retro to – odpowiednie dobrane atrakcje, muzyka, stroje, oświetlenie. Nie należy jednak zapomnieć o dobrej zabawie!

Dlaczego warto współpracować z Whatevent?

Jesteśmy doświadczeni w organizowaniu imprez tematycznych. Cechuje nas nienaganność. Z nami Twoja impreza w stylu retro – będzie udana.