Przebieranie się kojarzy się głównie z czasem dzieciństwa. Obecnie jednak i dorośli często sięgają po tę rozrywkę, wynosząc przebieranie się na zupełnie nowy poziom. Costume playing, w skrócie cosplay, ma swoje początki jeszcze w ubiegłym wieku. Cosplay zrodził w środowisku fanów kultury popularnej, którzy zaczęli przebierać się za swoje ulubione postacie z komiksów, gier, książek czy filmów. Do dziś to w tej grupie pozostaje najpopularniejszy, cosplayerzy pojawiają się na wszystkich konwentach i zlotach fanowskich. W cosplayu ważne jest dokładne odwzorowanie postaci, a stroje niejednokrotnie są prawdziwymi dziełami sztuki. Konkursy na najlepszy cosplay odbywają się nie tylko lokalnie, ale i na arenie międzynarodowej, gdzie także Polska odniosła kilka sukcesów.

Niezwykły bal przebierańców!

Cosplay to poważne i kosztowne hobby, jeśli chce się nim zająć na poważnie. Wymaga nakładu środków, umiejętności i pracy. Nie trzeba jednak podchodzić do niego tak bardzo na serio, w końcu najważniejsze jest, żeby dobrze się bawić. Cosplay jest trafionym pomysłem na motyw przewodni imprezy halloweenowej czy balu karnawałowego, a nawet imprezy tematycznej, która może się odbyć o dowolnej porze roku. Popkultura jest bogata w różnorakie produkcje i wszyscy mamy z nią kontakt. Na pewno każdy ma swoich ulubionych bohaterów. Odrobina kreatywności i można z niczego stworzyć kreację, w której zostaniemy rozpoznani jako nasza postać!

Impreza tematyczna to impreza udana!

Nadanie imprezie określonej tematyki wyróżnia ją na tle innych, podobnych wydarzeń. Dzięki temu lepiej zapada ona w pamięć, a dopasowane do motywu przewodniego atrakcje są ciekawsze i bardziej absorbujące dla uczestników. Impreza o tematyce cosplayu sprawdzi się w różnorakich okolicznościach: jako element większego eventu, jako pomysł na wieczór towarzyski, a nawet na imprezę firmową czy integracyjną. Dzielenie się swoimi zainteresowaniami jest skutecznym sposobem na przełamywanie lodów i zawieranie bliższych znajomości!

Twój świat gdziekolwiek zechcesz!

W Whatevent organizujemy najlepsze zabawy w całej Polsce. Możemy zająć się i Twoim wydarzeniem! Oferujemy kompleksową obsługę imprez, od fazy planowania, poprzez wszystkie szczegóły, aż do szczęśliwego finału. Zapewniamy niezbędne dekoracje, nagłośnienie i oświetlenie wraz z obsługą techniczną. Dopasujemy i przeprowadzimy atrakcje. Z nami Twoja impreza cosplay musi się udać!