Ostatnimi czasy na popularności zyskały segwaye. Są to jednoosobowe pojazdy elektryczne, z wyglądu przypominające odrobinę hulajnogę. Jeszcze do niedawna widziane były one najczęściej w okolicach galerii handlowych, ponieważ bardzo często stanowią one wyposażenie ochroniarzy, po to by mogli się oni szybciej przemieszczać. Dzisiaj jednak segwaye są dostępne i dla prywatnych, domowych użytkowników. Są one niezwykle łatwe w użytkowaniu i co więcej – mogą rozwijać swoją prędkość do 20 km/h co stanowi całkiem niezły wynik. Dodatkowo, są one zasilane dwoma elektrycznymi akumulatorami. Nad całością pieczę trzyma komputer pokładowy, który dba głównie o utrzymanie równowagi pojazdu.

 Firmowa wycieczka integracyjna na segwayach

 Mimo, że w świadomości ludzkiej segwaye nadal kojarzone są z ochroniarzami z galerii handlowych, są one coraz częściej wykorzystywane jako dodatkowa atrakcja przy zwiedzaniu. Szczególnie jeśli chodzi o przemieszczanie się po miejskiej dżungli…. Dlatego też wiele firm z powrotem wraca do klasycznej formy integracji pracowników, czyli do wyjazdów do jakiegoś miasta w Polsce, bądź też za jej granicami. Z tą różnicą, że pracownicy nie przemieszczają się na własnych nogach, bądź też przy użyciu metra, czy tramwajów. Przemieszczają się na segwayach, które same w sobie stanowią dodatkową atrakcję i dają uczestnikom wycieczki dużo frajdy. Poza tym, dzięki takiemu rozwiązaniu mogą oni zwiedzić więcej i poznać nieznane większości turystów zakamarki danego miasta.

 Organizacja wycieczki na segwayach jest naprawdę prosta

 Praktycznie nic w obecnym świecie nie jest niemożliwe i wiedzą o tym także zapracowani szefowie dużych firm, którzy zdają sobie sprawę z potrzeby integracji swoich podwładnych. Często bywa tak, że nie mają oni po prostu czasu na organizowanie meetingów, imprez, czy też wycieczek, których celem jest polepszenie atmosfery w biurze. W takiej sytuacji najlepiej jest skorzystać z pomocy agencji eventowej, dla której przygotowywanie tego typu eventów jest codziennością. Dodatkowo, korzystając z usług firm takich jak np. Whatevent, na wyciągnięcie ręki ma się gwarancję skuteczności oraz profesjonalizm, ponieważ zatrudnieni są tam specjaliści oraz pasjonaci branży eventowej. Warto więc zaoferować swoim pracownikom to, co najlepsze i skorzystać z usług zawodowców!