Czy Wy też jesteście fanami zimowej i pięknej, śnieżnej aury? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Was! Dajcie się zaskoczyć i ponownie zachwycić tym, co tak małe i ulotne, jak śnieg. Narty to nie tylko dobry sport, ale również okazja do wspólnej zabawy i poszerzania swoich horyzontów – szczególnie jeśli na horyzoncie są tak malownicze widoki, jak pasma górskie. Sezon zimowy już tuż tuż, więc nie zwlekajcie ani chwili dłużej!

Dlaczego warto integrować się zimą?

Ma to kilka ważnych powodów, a mianowicie, zimą powietrze w górach jest inne – świeże, lekko ostre, ale sprawiające, że macie poczucie, że żyjecie. To doskonale poprawia zdrowie tak fizyczne, jak i psychiczne. Dodatkowo, Ze śniegu można ulepić igloo, bałwana lub po prostu porzucać się śnieżkami. W modzie są także kuligi i psie zaprzęgi. A po całym zimowym szaleństwie można spocząć w drewnianej karczmie i zaczerpnąć łyka gorącej czekolady. Czy to nie ciekawa wizja? Unosząca się w powietrzy śnieżna aura sprawi, że te chwile będziecie wspominać jeszcze długo. A w towarzystwie kolegów i koleżanek z pracy na pewno odkryjecie tę zimę w zupełnie nowej odsłonie.

Co przewiduje wyjazd?

  1. wędrówki szlakami górskimi – bardzo wymagającymi lub o wiele mniej, w zależności od Waszej kondycji,
  2. ognisko, przekąski i wspólny śpiew,
  3. zjazdy po pasmach górskich i zabawy na śniegu
  4. przejazd kuligiem śnieżnym z końmi,
  5. gorąca czekolada w specjalnym namiocie.

Pozdrawiamy Was zimowo i narciarsko. Jeśli jesteście zakręceni na punkcie nart, zimy, gorącej czekolady czy wspólnej zabawy, to nie wahajcie się ani chwili dłużej! Skontaktujcie się z nami, a omówimy szczegóły wyjazdu. Jeśli chcecie zawrzeć w nim coś, czego tutaj nie znaleźliście, to śmiało dawajcie znać, a z pewnością nie będziecie zawiedzeni. Serdecznie zapraszamy!