W ciągu naszego życia z pewnością będziemy się niejednego domagać. Często drogami nieformalnymi, ale może się zdarzyć, że w ruch będziemy musieli wprawić nasze umiejętności pisarskie. Wnioski często można składać drogą tradycyjnej poczty albo drogą elektroniczną. Umiejętne zredagowanie wniosku może przynieść zamierzony przez nas efekt. Jak zatem najlepiej pisać wnioski? Tego dowiecie się z niniejszego szkolenia!

Dlaczego umiejętność pisania jest ważna?

Wszelkiego rodzaju pisma, tak oficjalne, jak i nieoficjalne są nieodłączną częścią naszego życia. Czasami to, w jaki sposób wyrazimy nasze wnioski, zażalenia czy postulaty, zależy od tego, czy uzyskamy to, na czym nam zależy. Niestety, ale nie wszystkie sprawy można załatwi ustnie. Wiele wniosków o uzyskanie funduszy unijnych, kieruje się w procesie aplikacyjnym, drogą elektroniczną i pisemną. Bywa to też pomocne, ponieważ pismo jest zawsze pewne i do jego treści można zawsze wrócić i przeanalizować jeszcze raz. Czy więc nam się to podoba, czy nie, umiejętność pisania powinien posiadać każdy. A umiejętność redagowania wniosków szczególnie ci, którym jest to niezbędne do życia zawodowego i rozwijania działalności oraz „walki” o swoje racje.

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?

Dla wszystkich zainteresowanych niniejszą tematyką, a szczególnie dla pracowników firm i organizacji, w tym pozarządowych. W związku tym, że tematyka jest uniwersalna, to skorzystać z niego mogą wszyscy, którym ta umiejętność będzie przydatną (a może nawet konieczną – w zależności od tego, jaki zawód wykonują). W tym szkoleniu doskonale odnajdą się więc przedsiębiorcy, pracownicy firm, studenci, biznesmeni, a nawet członkowie korporacji.

Mamy nadzieję, że już niedługo będziecie umieli napisać wzorcowe wnioski. Jeśli ta oferta Wam się spodobała, to koniecznie dajcie nam o tym znać, a od razu zajmiemy się zapewnieniem szkolenia z pisania wniosków na Wasz event, dla Waszej firmy czy grupy. Ta pozornie prosta rzecz naprawdę może zmienić całe Wasze życie. Dobrze wnioskując, jesteśmy w stanie osiągać więcej, a dzięki temu – rozwijać się i kreować rzeczywistość tak, jak nam się podoba.