Wyjazd firmowy nad polski Trójkąt Bermudzki w Karpaczu

2021-12-29T21:29:18+01:0028 grudnia 2021|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Z pewnością słyszeliście o Trójkącie Bermudzkim i tajemnicach z nim związanych. Sprawa polega na tym, że statki zlokalizowane wewnątrz trójkątu na morzach dalekiego zachodu… tajemniczo znikają! Sprawa jest po dziś dzień niewyjaśniona. Brzmi nieco groźnie, prawda? Ale czy wiedzieliście, że w Polsce, w jej południowej części również jest pewne tajemnicze miejsce? Wyróżnia się tym, że… samochody przedziwnie się poruszają na pewnym odcinku drogi. Jeśli chcecie poznać, o co dokładnie w tym chodzi, jedźcie razem z nami!

Na czym polega fenomen Trójkąta Bermudzkiego Karpacza?

Tajemnicę „Trójkąta Bermudzkiego Karpacza” próbowano wyjaśnić już od wielu lat, ale nikomu się to nie udało. Przy odcinku ul. Strażackiej samochody zachowują się w iście nietypowy sposób, co frapuje reporterów, dziennikarzy, mieszkańców i wielu turystów od wielu, wielu lat. Przyjeżdżają tam wycieczki, aby obserwować jak autokar, który je przywiózł, po wyłączeniu silnika wraca tyłem do góry! Niemożliwe? A jednak! Musicie przekonać się na własne oczy, jakie figle płata nam fizyka.

Jakie atrakcje czekają oprócz ciekawych zjawisk w przyrodzie?

  1. Podziwianie pobliskich wodospadów – zlokalizowanych wśród roślinności i gęstwin, ukryte w małych jaskiniach i lasach,
  2. Piknik na łonie natury – co jest ważnym puntem każdej wycieczki; wszyscy wiemy, że dobre jedzenie to połowa sukcesu każdej wyprawy na świeżym powietrzu,
  3. Szlaki rowerowe i spacerowe – ciągnące się malowniczymi uliczkami i ścieżkami w środku lasu, biegnące przez łąki a nawet miasteczko!

Nasza firma to zespół prężnych i dynamicznych ludzi, którzy zajmują się organizacją różnego rodzaju eventów i kompleksową obsługą wydarzeń. Organizujemy między innymi wyjazdy firmowe w najciekawsze miejsca zlokalizowane w całej Polsce. Wyjazdy mogą być jednodniowe lub wielodniowe. Jeśli ciekawi Was nasza oferta, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami, a przekonacie się, jak ciekawy i pełen wrażeń może być zwykły wyjazd firmowy. Czekamy na Wasze maile i telefony, a z radością opowiemy o szczegółach możliwych ofert. Do usłyszenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE