Pokaz lepienia z gliny

2022-08-17T12:06:45+02:0017 sierpnia 2022|Agencja Eventowa, Pokazy|

Glina to tworzywo znane od dawien dawna. To właśnie z niej w zamierzchłych czasach powstawały wszelkie naczynia i przedmioty potrzebne w kuchni, a także zabawki czy donice. Sztuka lepienia z gliny nie zaniknęła jeszcze całkowicie, ale stanowi bardzo ciekawą czynność, ponieważ nie jest już dzisiaj powszechna. Jeśli więc chcielibyście urozmaicić Wasz event, to serdecznie zachęcamy do zagwarantowania sobie pokazu lepienia z gliny.

Co znajdziecie w programie?

  1. Opowieści o zastosowaniu gliny – Warto wiedzieć, jak powstaje dany materiał oraz jak należy się z nim obchodzić, aby dobrze je wykorzystać i uczynić z niego nie tylko coś pożytecznego, ale i pięknego.
  2. Pokaz lepienia klasycznych garnków i naczyń – Znane były już w starożytności, jednak dzisiaj przeżywają niejako swoje odrodzenie, ponieważ ostatnimi czasy chętnie sięgamy do tego, co tradycyjne i klasyczne. Słowem – sięgamy do korzeni.
  3. Pokaz lepienia fantazyjnych figur – Glina nie jest tworzywem nudnym, dlatego można z niej stworzyć także figury do gry, elementy układanki albo plansze.
  4. Możliwość spróbowania stworzenia własnego dzieła – Nic nie sprawia frajdy tak bardzo, jak możliwość własnoręcznego wypróbowania danych obserwacji w praktyce.

Pokazy na jakie okazje?

  1. Eventy związane z ceramiką i wyrobami ręcznymi – dzięki takiemu pokazowi, od razu rzesze gapiów i uczestników, pofruną jak na skrzydłach, aby tylko przypatrzyć się całemu procesowi twórczemu.
  2. Okrągłe urodziny – szczególnie dziadka, dalekiej cioci czy osoby związanej z tradycyjnym rzemiosłem.
  3. Jubileusz miłośnika handmade – bo nic nie cieszy tak bardzo, jak prezenty i wydarzenia wprost dostosowane indywidualnie do danej osoby.

Nasza firma ulepi nie tylko ofertę dostosowaną do Waszych indywidualnych potrzeb i zainteresowań, ale także taką, której nie zapomni żaden uczestnik. Stawiamy w naszym zespole na kreatywność oraz zadowolenie klientów. Dlatego jeśli tylko chcielibyście o coś zapytać lub zmodyfikować, to jesteśmy otwarci na Wasze preferencje. Koniecznie do nas napiszcie, a przekonacie się, jak ładną sztuką może być życie – to ulepione z gliny także. Zapraszamy!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE