Szukają Państwo solidnej firmy, od której będzie możliwość wynajęcia fachowo przygotowanej scenografii teatralnej na wydarzenie lub pokaz taneczny, teatralny albo baletowy? Zapewniamy, że trafili Państwo w najlepsze miejsce. Z czego składa się tego typu scenografia? Na jakie imprezy jest idealna? Jak wygląda jej wynajęcie? Na te pytania postaramy się udzielić odpowiedzi w tym tekście.

 Jak wygląda scenografia teatralna?

 Możemy wypożyczyć takie elementy dekoracyjne, jak:

·         makiety zamków królewskich, mostów, domów lub lasów oraz tym podobnych miejsc,

·         niebo, chmury, gwiazdy oraz planety itp.,

·         meble teatralne, instrumenty muzyczne, czy naczynia lub stroje,

·         przedmioty trójwymiarowe, ruchome oraz sprzęt nagłaśniający oraz wchodzący w skład oprawy wizualnej i scenicznej.

 Na jakie imprezy warto wynająć teatralną oprawę plastyczną?

 Na pewno przyda się ona na eventach artystycznych. Pokazy kabaretowe, czy imprezy w plenerze,  ale również na wydarzenia tematyczne.

 Pobudza wyobraźnię, daje możliwość w 100% wczuć się w klimat uroczystości i do tego wygląda wspaniale oraz przede wszystkim profesjonalnie.

 Jak wygląda wypożyczenie scenografii teatralnej?

Z Whatevent wszystko jest bardzo proste. Wykonują Państwo telefon lub piszą do nas wiadomość na maila, a my wyjaśniamy wszystkie szczegóły naszej współpracy, doradzamy, udzielamy odpowiedzi na pytania, czy proponujemy elementy scenograficzne, idealnie wpasowane w temat eventu.

Działamy na terenie całej Polski, więc oferujemy także transport elementów dekoracyjnych, a nawet ich montaż oraz demontaż po zakończeniu uroczystości. Dane do kontaktu z nami, znajdą Państwo poniżej.