Mechaniczny byk to idealny pomysł na event i gwóźdź programu w stylu country. To urządzenie przeznaczone jest zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Atrakcja ta może pomieścić się w pomieszczeniu jak i w plenerze. Każdy z nas może przez chwile poczuć się jak prawdziwy kowboj na Dzikim Zachodzie!

Symulator jest częścią amerykańskiej kultury, był wykorzystywany głównie jako forma rozrywki w latach 30. XX wieku. Byk nie jest w stanie w pełni odwzorować prawdziwego wierzgania, aczkolwiek są to ruchy bardzo zbliżone. Zabawa z symulatorem polega na jak najdłuższym utrzymaniu się na grzbiecie byka. Urządzenie posiada kilka poziomów trudności, przez co jazda na pewno nie będzie nudna! Wywołuje mnóstwo śmiechu i sprawdza wytrzymałość. Jest idealny dla dużych jak i małych.

Zapewne nie ma imprez, gdzie nie znajdzie się ochotnik na szaloną jazdę rodeo. Ciężka rywalizacja przyniesie wiele uśmiechu na twarzach i pozwoli nam wyłonić najlepszych amatorów jazdy na tym zwierzęciu. Osoba z najdłuższym czasem jazdy, wygrywa! Nie musimy martwić się o twarde lądowanie. Chroni nas przed tym specjalna dmuchana poduszka, która zniweluje każdy upadek.

Co zyskacie dzięki tej atrakcji?

  • Sprawdzenie swojej zwinności i aktywności fizycznej, która gra tu dużą rolę,
  • Niesamowitą rywalizację pomiędzy kowbojami i kowbojkami,
  • Dobrą zabawę w świetnym gronie znajomych, pracowników czy rodzinie,
  • Okazję, na sprawdzenie swoich sił na szarżującym byku,
  • Świetną zabawę, bez obaw o twardy upadek z zwierzęcia,
  • Efektowna atrakcja przyciągająca uwagę publiczności,
  • Świetna zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Cała zabawa przebiega pod kontrolą doświadczonego instruktora, który steruje całym urządzeniem. Dobiera poziom trudności do wieku, umiejętności a także odwagi, na jaką stać uczestników rodeo.

Mechaniczny byk rodeo to dopiero początek niesamowitej zabawy. Jeżeli jesteście zainteresowani niesamowitą walką o przetrwanie na byku, zapraszamy do kontaktu. Nasza ekipa eventowa zapewni profesjonalną usługę. Postaramy się stworzyć niezapomniany event, włączając w to ciekawe atrakcje tak, abyście byli usatysfakcjonowani. Jesteśmy ciekawi Waszych propozycji! Czekamy na was!