Kto nigdy nie marzył o zostaniu wilkiem morskim? Historie o piratach pełne są niesamowitych przygód, zaciętych walk i poszukiwania ukrytych skarbów. Życie na morzu, zdanie się na kaprysy wiatru i fal, kierowanie się położeniem gwiazd – wszystko to  ma swój unikalny urok. Piraci nieustannie fascynują nie tylko najmłodszych, ale i dorosłych. Zabawa w piratów nie musi być jedynie pięknym wspomnieniem z dzieciństwa. Koniec z byciem szczurem lądowym. Zorganizuj imprezę w stylu pirackim!

 Załoga na pokład!

            Imprezy tematyczne to niebanalny pomysł na integrację w pracy czy uświetnienie towarzyskiego spotkania. Z pomocą profesjonalistów z agencji Whatevent uda się stworzyć prawdziwie  piracki klimat. Nasza aranżacja z wykorzystaniem zestawu dekoracji sprawi, że uczestnicy poczują się jak na otwartym morzu. Zapewnimy odpowiednią oprawę muzyczną, pirackie jedzenie, rum także się znajdzie. Dla większej autentyczności przeżyć dostarczamy również stosowne stroje, by uczestnicy mogą przebrać się i poczuć jak najprawdziwsi morscy rozbójnicy!

Ahoj, przygodo!

            Wydarzenie to nie tylko dekoracje i stroje, to także atrakcje. Na nudę nie może być miejsca. Najlepiej, żeby wybrane zabawy wpisywały się w ogólną tematykę wydarzenia. Nic prostszego! Nasza ekipa kompleksowo zadba o rozrywki na Twoim wydarzeniu. Posiadamy szeroki wachlarz atrakcji godnych wilków morskich: szukanie zaginionego skarbu, walka na szable, konkursy, a nawet nieoczekiwany abordaż. Wszystko, by sprawdzić sprawność, odwagę i przebiegłość pirackiej braci! Motyw piracki idealnie sprawdzi się w nawet w teambuildingu!

 Piracki okręt gotowy do rejsu!

            Zestaw scenografii w stylu pirackim jest w pełni mobilny – dekoracje dowieziemy dla Ciebie do wskazanego miejsca w kraju i zamontujemy w dowolnym pomieszczeniu. Zajmiemy się aranżacją i obsługą techniczną, zadbamy o wszelkie szczegóły. Bez obaw możesz powierzyć nam organizację całego wydarzenia – w tym jesteśmy najlepsi. Impreza w stylu pirackim może odbyć się gdziekolwiek tylko zechcesz. Jednak przeżycia z takiego wydarzenia mogą być jeszcze prawdziwsze i bardziej autentyczne, jeśli odbędzie się ono na prawdziwym statku. Niemożliwe? Nie dla nas. W Whatevent oferujemy wynajem oryginalnego pirackiego okrętu. Impreza tematyczna na jego pokładzie dostarczy jeszcze więcej niepowtarzalnych wrażeń!