Warsztaty z robienia kartek okolicznościowych

2021-06-15T14:45:01+02:0011 czerwca 2021|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Dzisiejszy świat zdaje się oferować wszystko. Człowiekowi, żyjącemu w cywilizacji zachodniej, gdzie technologia zadziwia nas na każdym kroku, niczego nie brakuje do życia. W związku z tym, czasem zastanawiamy się, jaki prezent można by było podarować osobie najbliższej na uroczystą okoliczność. Nasz propozycja brzmi: kartkę z życzeniami! Ale nie byle jaką – taką zrobioną przez siebie, od serca. Nie potraficie takiej zrobić? Z pomocą przychodzą warsztaty z robienia kartek okolicznościowych!

Czego nauczycie się podczas takiego spotkania?

– planowania przestrzennego,

– łączenia kolorów i kształtów,

– jak zwiększać swoje zdolności manualne,

– różnych technik tworzenia artystycznego,

– rozróżniania tworzyw sztucznych i naturalnych oraz ich łączenia,

– kiedy zastosować minimalizm, a do czego pasuje obfitość,

– jak wrażenia wizualne wpływają na odbiór dzieła,

– jaki tusz zastosować do różnego rodzaju tworzyw (materiałów).

Dlaczego słowo pisane w tradycyjny sposób jest tak ważne?

Szuka ładnego pisania dzisiaj zanika. Jest to umiejętność zaliczana do elitarnych dokonać ludzkości, ponieważ akcentuje dwie rzeczy – po pierwsze wspaniałość ludzkiego ciała i tego, co można za pomocą umysłu i dłoni wypracować, a po drugie – głęboki szacunek do tego, kogo chcemy obdarować skromnym, ale ważnym prezentem. Przedmioty materialne nie zastąpią nigdy słowa, emocji, obecności, życzenia wszelkiego dobra i pomyślności. Te słowa wyrażają to, że ktoś się dla nas naprawdę liczy, bez względu na stan, majętność czy wady, które posiada. Każdy z nas chce się czuć ważny, dlatego w relacji z każdym powinno się kultywować tradycje, które ukazują wartość istnienia ludzkiego.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, która zapewni warsztaty z robienia kartek okolicznościowych na Wasz event. Jest to pomysł niebanalny, ciekawy i praktyczny – przyda się na kolejne lata życia. Dodatkowo uczy, jak szanować drugiego człowieka i okazywać mu dobro – poprzez proste życzenia.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE