Wyjazdy szkoleniowe kojarzą się niestety zazwyczaj z przewidywalnością, nudą i rutyną. Długie godziny spędzane na salach konferencyjnych potrafią skutecznie znużyć każdego pracownika – a wtedy w odzyskaniu motywacji i dobrej energii nie pomoże nawet najmocniejsza kawa świata. Rozwiązaniem, które proponujemy Tobie i Twojemu zespołowi, jest wyjazd dla firmy w okolice Puszczy Zielonki obok Poznania Parku Krajobrazowego zachwycającego bogactwem fauny i flory. Jest to niebanalny program szkoleniowy, obejmujący spotkania z zakresu kursów firmowych odbywające się również w plenerze. Dodatkowo ma w swoim założeniu zajęcie uczestników aktywnościami fizycznymi i wypoczynkiem na łonie natury, doskonale wpisującymi się w opcję poszkoleniowego “poczucia oddechu”. Ta wyjątkowa oferta jest skierowana przede wszystkim do wszystkich firm, których cel stanowi nie tylko odpowiednie podniesienie poziomu kwalifikacji pracownika, ale również zadbanie o jego komfort.

 Puszcza Zielonka – naturalny kompleks leśny blisko miasta

Największym atutem kompleksu leśno-przyrodniczego Puszczy “Zielonka” jest jej położenie – w bardzo bliskiej odległości od miasta Poznania. Dzięki temu grupy firmowe mogą bez przeszkód wziąć udział w konferencji zorganizowanej na przykład w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich, a następnie udać się do tego wyjątkowego miejsca w ramach relaksu. Z naszej strony proponujemy również ścieżki edukacyjne przygotowane w przyrodniczym anturażu, które pozwolą na połączenie efektywnej współpracy w grupie i odpoczynku od codziennych obowiązków.

  • szlaki turystyczne w Rezerwacie Przyrody nad Jeziorem Czarne,
  • wspinaczka na wieżę widokową na Dziewiczej Górze,
  • zajęcia relaksacyjne na terenie uroczyska Maruszka,
  • zajęcia sportowe na terenie Rezerwatu Jezioro Pławno,
  • wycieczka rowerowa dla chętnych,
  • szkolenie motywacyjne prowadzone w plenerze przez wykwalifikowanego trenera rozwoju osobistego

Serdecznie zachęcamy do wyboru naszej propozycji na szkoleniowy wyjazd! To nie tylko doskonała okazja do odpoczynku i regeneracji, ale też wsłuchania się bardziej w siebie i swoje potrzeby z dala od pędzącego tłumu w dużym mieście. Czekamy na kontakt i Twoje sugestie co do organizacji wyjazdu, gwarantując jednocześnie pełen profesjonalizm naszych usług.