Każda osoba organizująca imprezę, czy to wesele, czy urodziny, myśli o odpowiednim klimacie, jaką daje muzyka. Wiele osób zastanawia co jest lepsze – DJ czy zespół muzyczny? My opiszemy najbardziej optymalną opcję jaką jest właśnie prezenter muzyczny. Poza zmiksowaniem najlepszym i najbardziej lubianych utworów, poprowadzi Państwu całą imprezę.

Czym zajmuje się DJ?

Jest to osoba, która zajmuje się dobieraniem, odtwarzaniem i miksowaniem muzyki na żywo. W zależności od imprezy i okazji, dobiera odpowiednie utwory, aby wpasowała w gusta wszystkich tańczących. Dj jest też organizatorem i koordynatorem różnych eventów, gier i zabaw. Świadczy usługi w zakresie kompleksowej oprawy muzycznej wszelkiego rodzaju imprez.

Dlaczego warto skorzystać z usług DJ-a na imprezę?

  • Jest to tańsza opcja, w porównaniu do kapeli muzycznych, które grają na żywo,
  • Wbrew pozorom DJ potrzebuje mało miejsca na rozstawienie swojego sprzętu. A co za tym idzie? Jest to jedna osoba, a nie na przykład pięć. Reasumując, potrzebujemy tylko jednego wolnego miejsca przy stole – a nie kilka,
  • Szeroki wybór repertuaru, który oferuje muzyk. Ten argument jest szczególnie doceniany, gdy na sali mamy dzieci, młodzież, dorosłych i starszyznę. Każdy ma inny gust, i każdy zostaje uwzględniony. Przy orkiestrze zaproszonej na imprezę, mamy ograniczony wybór odsłuchanych piosenek. Zwykle, kiedy cała playlista się kończy, ekipa leci od początku, co z czasem staje się monotonne.
  • I oczywiście jeden z ważniejszych punktów – DJ potrafi być też wodzirejem. Umie rozbawić publiczność i zachęcić ich do tańca i różnych gier. Taka osoba to skarb na wielkich imprezach.
  • Prezenter muzyczny jest o tyle lepszym pomysłem, że ma krótsze przerwy i NIE upije się na tyle, żeby nie móc grać do końca imprezy. Jest to dość kontrowersyjny przykład, ale wiemy, że takie przypadki również się zdarzają.

Zamawiając DJ-ja, musimy pamiętać o kilki istotnych szczegółach, aby nie zostać zaskoczonym podczas imprezy. Należy dogadać się, jak długo ma grać prezenter, o której godzinie wchodzą jakieś większe niespodzianki jak na przykład tort czy indyk z petardami. Warto również zadbać o plan całej imprezy, aby nie przegapić żadnych szczegółów. Aby wszystko przebiegło zgodnie z Waszym planem, oferujemy niezawodną pomoc, w zalezieniu odpowiedniej osoby na Waszą imprezę. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i indywidualne podejście. Czekamy na Wasze telefony bądź jesteśmy w kontakcie przez email. Do usłyszenia!