Jazda off road to odważna propozycja nie tylko dla entuzjastów sportów ekstremalnych, ale również dla każdego, kto pragnie spróbować czegoś nieco bardziej szalonego od klasycznej jazdy samochodem po przystosowanym do niej terenie. Dodatkowym atutem, oprócz zastrzyku adrenaliny i przeżywania silnych emocji, jest możliwość eksploracji trudnodostępnych miejsc oraz bliskość dzikiej przyrody, a przede wszystkim dobra zabawa.

Co to jest off road?

Off road to nic innego jak jazda terenowa, czyli rodzaj sportu motorowego polegający na pokonywaniu wymagających tras specjalnie przygotowanym do tego pojazdem. Poza najbardziej popularnym samochodem z napędem na cztery koła, do jazdy po trudnym terenie wykorzystuje się też monster trucki, quady czy motocykle. Dodatkowo, mogą one być wyposażone w szereg modyfikacji i usprawnień, umożliwiających dostosowanie ich do różnorodnych warunków, ponieważ trasa takiego rajdu obejmuje przejazd nieutwardzonymi drogami, ale również przeprawę przez przeszkody w postaci rzek, skał, piasku, błota, kolein czy znacznych wahań wysokości terenu. Odpowiednie opony, zawieszenie czy podwozie zapewniają większą przyczepność i bezpieczeństwo, tym samym minimalizując ryzyko wywrotki.

Nauka jazdy off road

Nie trzeba posiadać specjalnej licencji, by zafundować sobie przejażdżkę autem terenowym. Wystarczy ważne prawo jazdy kategorii B. Pod okiem wykwalifikowanego i doświadczonego instruktora można podjąć wyzwanie i usiąść za kierownicą, być może przełamując swoje bariery w postaci ograniczeń i strachu. To także świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach, prowadzenia i manewrowania autem oraz panowania nad pojazdem w trakcie niesprzyjających warunków. Jazda off road to wymagająca atrakcja dla równie wymagających, która dostarcza przy tym także mnóstwo frajdy, a więc będzie świetną rozrywką urozmaicającą organizowane wydarzenie.

Jazda off road – atrakcja na event

Jesteś pasjonatem przygód, miłośnikiem motoryzacji albo poszukiwaczem nowych wrażeń? Uwielbiasz to uczucie, gdy adrenalina buzuje w Twoich żyłach? Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, a wspólnie zorganizujemy ekscytującą przejażdżkę off roadową! Gotowy?