Jubileusz miasta to zawsze bardzo ważne wydarzenie, bez względu na to, czy jest to jubileusz niewielkiego miasteczka, czy dużej aglomeracji. Każde miasto kryje w sobie historię, która warta jest upamiętnienia. Każde miasto ma w sobie to „coś”, co sprawia, że jest wyjątkowe.

Stoisz przed wyzwaniem zorganizowania miejskiego jubileuszu? Nie wiesz, na co zwrócić szczególną uwagę i jakie atrakcje zapewnić uczestnikom? Przychodzimy z pomocą. Przedstawiamy Ci kilka rad, które pomogą zorganizować Ci perfekcyjny event z tej okazji.

Jubileusz miasta od A do Z

Jubileusz miasta to po części niezwykle podniosłe wydarzenie. Świętowane są w końcu zwykle setki lat jego istnienia i upamiętniana jest jego piękna, choć często burzliwa, historia. Z drugiej strony jubileusz miasta to także okazja do radosnej zabawy i wzmocnienia więzi między jego mieszkańcami. Z tego względu organizując jubileusz miasta należy skupić się na dwóch różnych aspektach.

Najważniejszą rzeczą podczas organizacji miejskiego jubileuszu jest oczywiście znalezienie odpowiedniego miejsca. Zadbać należy również o scenę, z której włodarz miasta i inne, zasłużone osoby wygłoszą swoje przemówienia. Później scena posłuży artystom, którzy porwą do radosnego świętowania całe tłumy.

Będąc przy występach artystycznych warto podkreślić, że jubileusz miasta to doskonała okazja do promowania lokalnych artystów. Nie tylko zespołów czy piosenkarzy, ale także chociażby malarzy czy rysowników. Będzie to dla nich szansa na pokazanie się szerszemu gronu odbiorców.

Poza doniosłymi przemowami i późniejszymi koncertami dla mieszkańców miasta, warto zadbać także o atrakcje, szczególnie dla najmłodszych. Stoiska z gadżetami związanymi z miastem, wata cukrowa, balony, malowanie twarzy, a także dmuchańce – to wszystko zapewni maluchom długie godziny dobrej zabawy.

Jubileusz miasta z Whatevent

Wiesz już, o co musisz zadbać, ale nie chcesz zajmować się tym samodzielnie? Żaden problem! Zostaw to nam, agencji Whatevent. Zorganizowaliśmy już niejeden miejski jubileusz, zajmiemy się także jubileuszem w Twoim mieście.

Zadbamy o każdy detal – od sceny, przez nagłośnienie, oświetlenie, artystów, aż po najdrobniejsze atrakcje. Radosne świętowanie i dobra zabawa gwarantowane!