Jubileusz stażu w pracy i awansu

2022-01-17T02:34:46+01:0014 stycznia 2022|Agencja Eventowa, Jubileusze|

Etos pracy jest dobrze znany każdemu Polakowi. Powszechnie wiadomo, że jesteśmy narodem pracowitym, a na dodatek zaradnym – „Polak potrafi”. Warto czasem zatrzymać się, spojrzeć na swoje życie i docenić samego siebie. Z pewnością ciężko pracujesz i starasz się odpowiedzialnie podejść do swojego bytu. Daj sobie więc przestrzeń do docenienia samego siebie i czas, aby móc poświętować, uczcić pewien etap i celebrować ważne chwile.

Dlaczego celebrowanie małych sukcesów jest ważne?

Docenienie samego siebie to nie tylko pusta impreza, po której można pójść z życiem dalej. Jest to ważne nie tylko dla nas samych, ale i naszego otoczenia. Jako istoty społeczne potrzebujemy tego, by świętować wspólnie z innymi i cieszyć się w gronie znajomych. Świętując awans w pracy, nagradzamy nie tylko samego siebie, ale i pozwalamy, by inni nas docenili, pokrzepili i pogratulowali, dając jednocześnie energię do dalszego działania.

Jak może wyglądać świętowanie jubileuszu stażu w pracy i/lub awansu?

1. Może to być impreza w danym stylu tematycznym, z przebierankami, tańcami i odpowiednią scenografią pomieszczenia, w którym będziecie celebrować.
2. Może mieć charakter zorganizowanej wycieczki w dane miasto, miejsce czy obiekt.
3.Niebanalnym pomysłem jest wyjazd w góry na kilka dni do drewnianego domku z dodatkowymi atrakcjami w postaci przejażdżki saniami czy zjazdem na nartach.
4. W miejscu pracy także może się odbyć Wasza impreza – wtedy będzie trzeba zadbać o catering, gry i zabawy, a także muzykę.

Jeśli obchodzicie rocznicę rozpoczęcia pracy lub chcecie sprawić przyjemność znajomemu, który zasługuje na docenienie jego wysiłków, warto zastanowić się nad zorganizowaniem mu odpowiedniej przestrzeni do celebracji. Jeśli natomiast nie wiecie, jak to zrobić – nic straconego! Nasza firma od lat organizuje tego typu eventy, więc dobrze wiemy, jak sprawić, by świętowanie ważnych chwil zostało zapamiętane na długie lata. Dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, a z pewnością odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE