Leśne i magiczne wróżki lub straszne czarownice to nasza propozycja na event dla Was. Dlaczego jest to świetny pomysł? Już spieszymy z wyjaśnieniem! Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju nowe wyzwania i innowacyjne imprezy tematyczne. Jeśli też jesteście zakręceni na punkcie stylu fantasy, wróżek, magicznych pyłów i skrzydeł, to chodźcie razem z nami po świetną imprezę tematyczną, a zapewniamy, że nie będziecie zawiedzeni!

Jakie atrakcje pojawią się na evencie?

  1. Stoisko z kolorowymi babeczkami
  2. Świecące, interaktywne girlandy
  3. Cyfrowe książki o wróżkach
  4. Fontanna z czekoladą, obłożona jadalnym mchem
  5. Magiczne różdżki
  6. Maszyna losująca magiczne kartki z aforyzmami

Czy imprezy tematyczne są odpowiednie dla dorosłych!

Imprezy tematyczne są odpowiednie dla wszystkich! Zarówno mali jak i duzi odnajdą się w pięknie wykreowanym nowym świecie, przybliżając sobie nieco z dziecięcego świata. Mamy nadzieję, że i Wy dacie się porwać w świat magii i tajemniczych leśnych stworków. Imprezy tematyczne wprowadzają luźną atmosferę do towarzystwa i sprawiają, że każdy z nas czuje ten dreszczy podekscytowania, nie wiedząc czy za chwilę nie wyskoczy zza drzewa kolejna baśniowa postać, lub czy nie spadną nam na głowy słodycze z dziupli dla ptaków. Dodatkowo, być może obleje nas ciepła bryza z chmury, a przyjazdy niedźwiedź poczęstuje nas przystawkami. Imprezy tematyczne – to jest to!

Uwielbiamy podejmować się nowych wyzwań. Jeśli są one szczególnie kreatywne, to tym bardziej w nie wchodzimy. Nasza firma zajmuje się branżą eventów od wielu lat, dlatego doskonale wiemy, co może być Wam potrzebne do dobrej zabawy. Skontaktujcie się z nami telefonicznie albo mailowo – jak jest Wam wygodniej. Wtedy odpowiemy na Wasze pytania, ustalimy ofertę i dostosujemy ją do Waszych potrzeb. Zapewniamy, że wyjdziecie z tego w pełni zadowoleni!