Wyjazd do domku babci Czerwonego Kapturka

2022-04-21T01:05:19+02:0024 kwietnia 2022|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Za górami, za lasami, za wieloma dolinami, kryje się ciekawy i nieco tajemniczy domek babci Czerwonego Kapturka. Wnuczka, aby dotrzeć do swojej babci, musi przemierzyć wiele mil, aby w końcu stanąć w drewnianym progu. Co ją czeka w środku? Same zabawy i cudowności! Jeśli jesteście ich ciekawi, koniecznie zapoznajcie się z tą ofertą, a również będziecie mogli poznać domek babci.

Co się w nim kryje?

  1. ciepły kominek w samym środku chatki – dzięki niemu miło jest spędzić tam czas zarówno w lato, jak i zimą. Nie tylko ma charakter dekoracyjny, ale sprawia, że temperaturę wewnątrz można regulować.
  2. spiżarnia pełna smakołyków i domowych wyrobów – z pewnością lubicie ciastka, dżemy, tortille, czy domowe nalewki. W domku babci to wszystko kryje się w spiżarce, z której goście mogą korzystać do woli.
  3. wiele tajemniczych pomieszczeń, a tam… różnorakie gry i zabawy – dlatego też jest to opcja wręcz doskonała do grupy znajomych, którzy chcą się zintegrować, wspólnie odpocząć, poznać się lub zwyczajnie spędzić miło czas.

Co można organizować w domku babci Czerwonego Kapturka?

  1. Gry planszowe i zabawy – w związku z tym, że domek ma wiele ukrytych przejść i zakamarków, może to być świetna okazja do różnego typu gier, także angażujących Waszą wyobraźnię i zmuszających Was do wcielenia się w inną postać.
  2. Ognisko i grill w ogródku – za lasami i za górami z pewnością nie brakuje drewna, a więc nie ma przeszkód ku temu, by zorganizować ognisko z kiełbaskami lub innymi przekąskami na świeżym powietrzu.
  3. Seans filmowy – wspólne oglądanie danej projekcji, możemy być świetnym rozwiązaniem integracyjnym, ponieważ nie tylko edukuje, ale przymnaża też tematów do rozmów i wzajemnej wymiany refleksji.

Jeśli więc nie straszne Wam lasy, doliny, a nawet złowrogi wilk, koniecznie skontaktujcie się z nasza firmą. Działamy na rynku od lat i doskonale wiemy, jak sprawić, by wyjazd firmowy był udany. Na pewno nie zabraknie odpoczynku, dobrej zabawy i niespodzianek. Jeśli macie jakieś specyficzne potrzeby lub oczekiwania, śmiało zadajcie nam pytania, a my dostosujemy ofertę pod Wasze preferencje. Serdecznie zapraszamy i do usłyszenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE