Jak wiadomo, nie ma praktycznie nikogo, kto nie lubiłby okresu świąt Bożego Narodzenia.  Jest coś niezwykle magicznego w tym czasie, co pozwala nam zwolnić na chwilę, oderwać od pędzącego rytmu codziennych spraw i obowiązków, by pobyć z naszymi bliskimi, nacieszyć się ich obecnością.  Popularna forma eventów świątecznych dociera również do miejsc pracy, większych i mniejszych firm, urzędów publicznych – najczęściej odbywa się jako standardowa, symboliczna imitacja kolacji wigilijnej. Chcąc przełamać tę sztampową formułę, chcielibyśmy zaproponować Tobie oraz Twojemu zespołowi  firmowemu tematyczną imprezę integracyjną z motywem filmów świątecznych!  Każdy z nas z pewnością  posiada  wiele swoich świątecznych klasyków, które świetnie sprawdzają się podczas długich, zimowych wieczorów w tym okresie.  Organizując event oparty na motywie filmowym, chcemy nieco sentymentalnie powrócić do dzieł szczególnie ważnych dla wielu osób, wywołujących niekiedy przyjemne uczucie nostalgii i świątecznego wzruszenia.  Nie obędzie się jednak bez akcentów humorystycznych – w końcu święta  Bożego Narodzenia to rak naprawdę czas wyjątkowej radości.

„To właśnie miłość”, „Kevin sam w domu”, a może „Święta Last Minute” ?

Zawężenie filmowego zestawu świąteczno-eventowego do kilku zaledwie produkcji  graniczy tak naprawdę z cudem.  Filmów o świętach powstało (i wciąż powstaje!)  naprawdę wiele;  łączy je motyw, ale dzieli często wszystko inne: styl, gatunek, dramaturgia, strona wizualna, obrana przez reżysera konwencja…  Na potrzeby przygotowywanego przez nas wydarzenia, jedynym ograniczeniem pozostaje tak naprawdę Twoja wyobraźnia! Nie musisz nakłaniać swoich pracowników do wyboru jednej czy kilku opcji  – na naszym evencie znajdziemy miejsce na pogodzenie wielu różnych gustów i stylistyk filmowych! Zapoznaj się z poniższymi inspiracjami, które mogą znaleźć się w programie wieczoru.

  • Quiz z nagrodami o filmach świątecznych: podział pracowników na drużyny,
  • Charytatywna aukcja gadżetów z filmów świątecznych: plakaty z autografami aktorów, maskotki, rekwizyty – dochód z aukcji zasili konta najbiedniejszych domów dziecka lub instytucji pomagającym rodzinom,
  • Quiz muzyczny pod hasłem „Świąteczne przeboje i ich filmowe aranżacje”,
  • Konkurs na najlepsze przebranie,
  • Kącik tematyczny – pokaz różnych filmów świątecznych,
  • Możliwość spotkania z osobami pracującymi na planie świątecznych produkcji

Jeżeli interesuje Cię przygotowany w takiej formie event świąteczny i pragniesz zachęcić do udziału w nim pracowników z Twojej drużyny firmowej,  skontaktuj się z nami! Gwarantujemy organizację utrzymaną na najwyższym poziomie i  powalający efekt końcowy!