Organizacja imprez okolicznościowych w mieście Poznań.

Imprezy okolicznościowe organizowane są przez firmy z danej okazji. Może to być otwarcie, zakończenie roku finansowego, urodziny firmy, święta i wiele innych okoliczności. Przedsiębiorstwa najczęściej decydują się na organizację tego typu eventu w takiej formie jak:

 • Bankiet.
 • Jubileusz.
 • Impreza tematyczna, na przykład Christmas Party.
 • Otwarcie.
 • Spotkanie biznesowe.

Oczywiście każda firma indywidualnie wybiera formę wydarzenia i mogą to być jeszcze inne niż wyżej wymienione. Imprezy okolicznościowe, są świetnym sposobem na spotkania w gronie pracowników firmy i uczczenie ważnej inwestycji czy po prostu możliwość oderwania się od biurowej codzienności. W dzisiejszych czasach bardzo dużo przedsiębiorstw decyduję się na inwestowanie w imprezy okolicznościowe, aby zwiększyć prestiż swojej działalności, pokazać się z dobrej strony na rynku, a także podziękować swoim pracownikom na miniony okres pracy i włożony wysiłek w działanie firmy.

Czym charakteryzuję się Poznań?

Poznań to miasto położone w zachodniej Polsce na Pojezierzu Wielkopolskim- Województwo Wielkopolskie, nad rzeką Wartą. Jego powierzchnia wynosi 261,8 km2, a liczba ludności to ponad 552 tysiące osób. Poznań wraz z powiatem poznańskim i gminami Oborniki, Skoki, Szamotuły i Śrem tworzy aglomerację zamieszkaną przez prawie jeden milion osób. Jest to miasto rozwijającego się biznesu, kultury oraz oświaty.

Atrakcje turystyczne w Poznaniu:

 1. Trasy turystyczne: Trakt Królewsko-Cesarski, Szlak Piastowski, Szlak Romański, Trasa Kórnicka oraz Wielkopolska Droga św. Jakuba.
 2. Stary Rynek.
 3. Renesansowy Ratusz.
 4. Zamek cesarski.
 5. Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar.
 6. Bazylika Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i św. Marii Magdaleny.
 7. Palmiarnia- Park Wilsona.
 8. Termy Maltańskie.
 9. Słoniarnia w Nowym Zoo.
 10. Park Mickiewicza.
 11. Teatr i opera poznańska.
 12. Muzeum Narodowe.

Miejsca warte uwagi przy organizowaniu imprez okolicznościowych w Poznaniu:

 • Hotel Regatta.
 • Andersia Hotel.
 • Pałacyk pod Lipami.
 • Hotel Atlantis.
 • Restauracje.
 • Hotel Kaskada.
 • Hotel Safir.

Wymienione miejsca, to tylko jedne z nielicznych wartych uwagi. W Poznaniu znajdziemy mnóstwo pięknych i przestronnych lokalizacji, dostosowanych do potrzeb każdego przedsiębiorstwa, z możliwością noclegu lub też nie. Bardzo często imprezy okolicznościowe w Poznaniu i okolicach orgaznizowane są nie tylko przez miastowe i okoliczne firmy, ale również przez przedsiębiorstwa z całej Polski. Zjeżdżają się tutaj firmy z Warszawy, Trójmiasta, Wrocławia czy Krakowa. Poznań poprzez swoje atrakcje kulturowe stał się alternatywną miejscowością do organizacji imprez.

Dla firm wyjazd do Poznania jest możliwością oderwania się od szarej rzeczywistości i odpoczynku poza granicami swojego miasta i działalności. Imprezy wyjazdowe zwiększają również prestiż danej eventu i są lepiej postrzegane przez uczestników danego wydarzenia, a także kontrahentów i partnerów biznesowych.

Charakterystyka imprez okolicznościowych w firmach.

 1. Bankiet: to duże, wystawne przyjęcie, organizowane z różnych okazji. Mają charakter oficjalny bądź nieoficjalny.
 2. Jubileusz: wydarzenie związane z gromkim świętowaniem różnego rodzaju okazji takich jak: rocznicą firmy, otwarcia obiektu, zakończenia roku finansowego i wielu innych. Z reguły prestiżowa impreza na wysokim poziomie.
 3. Impreza tematyczna: organizowana jest na wiele różnych okazji, od integracji pracowników p świętowanie zakończenia roku i święta Bożego Narodzenia. Są to imprezy z motywem przewodnim, na przykład impreza Halloween. Scenografia zrobiona jest w tym stylu, uczestnicy przebierają się. Genialna forma odskoczni od stereotypów i oklepanych imprez firmowych.
 4. Otwarcia: organizowane w celu podniesienia walorów marki i pokazania jej dobrym świetle. To krótka uroczystość mająca na celu pokazanie, przykładowo nowej odsłony firmy.
 5. Spotkania biznesowe: najczęściej, są to wyjazdy firmowe dla kontrahentów i partnerów biznesowych, w celu omówienia zagadnień biznesowych, a także w celach podpisania umowy z daną firmą. Spotkania na neutralnym gruncie pozwalające na integrację i lepsze poznanie działań firmy.

Dlaczego warto organizować imprezy firmowe w Poznaniu?

Poznań jak już wcześniej wspominaliśmy jest miastem rozwoju kulturowego i biznesowego. To świetne miejsce na wypoczynek, poznanie historii, a także integrację i pokazanie prestiżu swojej firmy, marki. Jest to piąte pod względem wielkości miasto w Polsce, co daje nam naprawdę nieograniczone możliwości związane z organizacja idealnego scenariusza dla każdego eventu. W Poznaniu możemy znaleźć ogromną ilość restauracji, sali bankietowych i hoteli o podwyższonym standardzie, co podnosi zdecydowanie walory naszego wydarzenia. To świetne miejsce nie tylko do organizacji imprez okolicznościowych, ale także do różnego rodzaju innych imprez firmowych, jak na przykład: imprezy integracyjne, wyjazdy motywacyjne czy konferencje. To miasto wielu możliwości i prężnie rozwijające się, aby zaspokoić wszystkie potrzeby mieszkańców jak i turystów z innych miast.

Nasza agencja zajmuję się kompleksową organizacją imprez firmowych w Poznaniu i okolicach. Zajmiemy się organizacją eventu od A do Z. Stworzymy każdy, nawet najbardziej wymyślny scenariusz, aby sprostać wymaganiom każdego klienta i uczestnika. Dzięki naszemu doświadczeniu każda impreza wzniesie się na wyżyny i zostawi po sobie na długo ślad w pamięci każdego uczestnika. Nie możesz pozwolić sobie na niedociągnięcia, dlatego skorzystaj z naszych usług. Stawiamy na artyzm i profesjonalizm, dzięki czemu każde wydarzenie będzie prestiżowe i niepowtarzalne. Zapewniamy wszelkie niezbędne elementy od scenografii eventowej po organizację dojazdu. Dla nas nie ma rzeczy niewykonalnych.