Zarząd to organ, który pełni kluczową rolę. Jest to niejako decyzyjnym centrum sterowania całą machiną, jaką się praca na wielką skalę. Dlatego też, każdy zarząd musi się cyklicznie spotykać, aby omawiać bieżące sprawy i problemy firmy. Warto też jednak urządzać eventy integracyjne, a nawet rocznicowe albo jubileusze. Jednym z bardziej nietypowych i niecodziennych z nich, może być jubileusz zarządu danej firmy.

Czy warto organizować jubileusze?

Jubileusz to okrągła i wielka okazja do świętowania. Może być z powodu urodzin, rocznicy ślubu czy stażu pracy. Jubileusz to podniosła okazja do tego, aby pokazać innym, że przeżywamy coś ważnego. Jubileusz zarządu firmy może świadczyć o ogromnej pracy, którą wykonał lub o okrągłym stażu pracy i działalności. Niezależnie jednak od okazji, miło jest się spotykać w gronie znajomych i współpracowników aby wspólnie popatrzyć wstecz, ile się już razem osiągnęło i trudów przeszło. Takie podsumowania i celebracje sprzyjają nie tylko zarządowi, ale i innym, którzy mają niecodzienną okazję, aby poznać swoich przełożonych bliżej i od nieco mniej formalnej strony, niż dotychczas.

Lista must-have na jubileuszu:

  1. Dobre i kolorowe oświetlenie w pomieszczeniu, w którym będzie jubileusz
  2. Przemowa podsumowująca dotychczasową działalność zarządu
  3. Kula dyskotekowa, która rozświetli wnętrza i opromienieje kolejne inicjatywy zarządu
  4. Pokaz malowania na piasku lub inna atrakcja dostosowana do preferencji zarządu
  5. Mobilny bar, w którym moc różnorakich trunków uraczy poważne lica
  6. Food truck, bo dzięki niemu każdy będzie mógł skonsumować to, na co ma ochotę

Nasza firma chętnie zdejmie z Was brzemię organizacyjne i zajmie się całością imprezy. Z wieloletnim stażem przychodzi nam to z łatwością i profesjonalizmem. Dzięki temu wiemy dokładnie, czego potrzebujecie i jak pomóc Wam w obliczu okazji do świętowania. Jeśli w związku z ofertą, zrodziły się w Was jakiekolwiek pytania, to śmiało je zadawajcie drogą mailową lub telefoniczną, a z pewnością się dogadamy. Bardzo serdecznie zapraszamy i do usłyszenia!