Impreza rajdowa jest rewelacyjnym i oryginalnym pomysłem na integrację z pracownikami, wypad ze znajomymi, a nawet na różnego rodzaju okoliczności np.: urodziny, czy też imieniny.

Wybór naszej agencji w tym przypadku jest bardzo trafny. W skład naszego zespołu wchodzą: profesjonalni koordynatorzy imprez, doświadczeni instruktorzy jazdy, licencjonowani kierowcy rajdowi, animatorzy, technicy sceniczni oraz hostessy.

Na przełomie wielu lat wyspecjalizowaliśmy się w tego typu eventach. Organizujemy imprezy zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Staramy się spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Oprócz tego stawiamy zarówno na fantastyczną zabawę wszystkich uczestników, jak i na bezpieczeństwo i profesjonalną obsługę.

Z przyjemnością również i dla Was przygotujemy kompleksowy program w rajdowym stylu.

Zadbamy o oświetlenie i sprzęt najwyższej jakości oraz gadżety i wystrój w stylu rajdowym. To wszystko sprawi, że jeszcze bardziej poczujecie się jak na prawdziwym wyścigu rajdowym.

Dodatkowo przyda się oprawa muzyczna, przy której w przerwach między konkurencjami nasz DJ i piękne hostessy porwą wszystkich do tańca.

Co dla Was przygotujemy?

Czekają na Was fantastyczne atrakcje i konkurencje.

Poniżej przedstawiamy niektóre z nich:

  • zmiana koła rajdowego,
  • parkowanie na czas,
  • wyścigi autami zdalnie sterowanymi,
  • przejażdżka samochodem rajdowy wyposażonym w klatki bezpieczeństwa, pasy szelkowe, fotele kubełkowe.
  • Nie zabraknie również symulatorów wyścigowych i rajdowych.
  • Zorganizujemy bolida F1 w skali 1:1, który w pełni odda realizm jazdy prawdziwą formułą.
  • Na życzenie zorganizujemy atrakcję w formie samochodów supercars takich jak: Porsche, Lamborghini, Ferrari.

Obejrzenie wnętrz wypożyczonych aut a tym bardziej przejażdżka nimi, czy też podjęcie rywalizacji na torze z pewnością będzie dla Was niezapomnianym przeżyciem.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymają motoryzacyjne pamiątki, natomiast zwycięscy staną na podium a piękne hostessy wręczą im szampany oraz rajdowe puchary.

Jeżeli chciałbyś wraz ze swoją ekipą doświadczyć tak fantastycznych wrażeń, skontaktuj się z nami. Dołożymy wszelkich starań, aby Twoja impreza była wyjątkowa i zrobiła ogromne wrażenie na Twoich Gościach.