Firmowa impreza integracyjna to wbrew pozorom bardzo ważne wydarzenie. Jej zorganizowanie może wpłynąć na relację między pracownikami i ich samopoczucie w pracy. Co więcej zorganizowanie dobrej imprezy pozostawi dobre wspomnienia u pracowników. Jakie więc atrakcje przygotować na tę okoliczność? Wiele firm oferuje różnego rodzaje gry, zabawy, warsztaty, kursy i wiele innych. W niniejszym artykule znajdą Państwo przegląd najciekawszych atrakcji na imprezy integracyjne. Przygotowaliśmy zestawienie, które sprawi, że każda z integracyjnych imprez pracowniczych będzie należeć do udanej.

Warsztaty gotowania

To świetne rozwiązanie nie tylko dla pasjonatów. Tym z Was, którym wydaje się, że mają do gotowania dwie lewe ręce gwarantujemy- po takich warsztatach odkryjecie w sobie nowe talenty. Pod okiem dobrego szefa kuchni może okazać się, że pracownicy Twojej firmy to urodzeni  kucharze. Co więcej taka integracja sprawi, że spędzicie niezwykle miło czas przy wspólnym gotowaniu, a następnie kosztowaniu Waszych potraw. Taka atrakcja to gwarancja dobrego smaku.

Warsztaty barmańskie

Skoro jesteśmy już przy warsztatach to warto także wspomnieć o takim, podczas którego Twój team może przeobrazić się w najlepszych barmanów w okolicy. Inwestując w taką atrakcję warto także na samym początku zamówić pokaz barmana, który pokaże jak efektywne może być przygotowanie drinków. Po warsztatach trzeba będzie oczywiście wypić wszystkie drinki co również będzie dla Twoich pracowników świetną atrakcją.

LipDub

Ta popularna forma zdobyła serca fanów na całym świecie. Wczujcie się w rytmy ulubionej piosenki i do dzieła. Pracownicy Twojej firmy na kilka minut mogą przenieść się do innej epoki lub śpiewać w rytm ulubionych piosenek z lat swojej młodości.  Co więcej taki filmik jeśli jest dobrze nakręcony może później posłużyć jako wizytówka waszej firmy. Po takim wydarzeniu pamiętaj, aby zamówić dla każdego uczestnika płytę z końcową wersją Waszego teledysku.

Warsztaty pierwszej pomocy

Niezwykle ciekawa i pouczająca atrakcja. Wiedza, którą zdobędziecie podczas szkolenia nie tylko przydać Wam się może w pracy, ale również w waszym codziennym życiu.

Byk rodeo

Poczuj się jak na rodeo i spróbuj jak najdłużej ujeżdżać byka. Ta zabawa to nie tylko ciekawa aktywność fizyczna. Taka atrakcja zapewni Twoim pracownikom na pewno wiele śmiechu i zabawy. Gwarantujemy, że swoje przejażdżki wszyscy będą wspominać jeszcze przez długi czas.

Nasze usługi

Jeśli powyższe atrakcje Cię zainspirowały to zachęcamy do skorzystania z naszych usług i zorganizowania niezapomnianej imprezy dla Twojej firmy. Wybierz powyższe atrakcje lub wymyśl coś swojego- jesteśmy w stanie zorganizować dla Ciebie niemal wszystko. W organizacji eventów posiadamy wieloletnie doświadczenie co z pewnością wyróżnia nas na rynku. Nie czekaj i zorganizuj z Whatevent imprezę dla Twojej firmy.