Egzotyczne wyprawy to marzenie każdego z nas. A co Ty na to, by przeżyć je bez wyjeżdżania z kraju? Dzięki bogatej ofercie imprez tematycznych, dalekie podróże są na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko, że zwołasz ekipę lub zaplanujesz event integracyjny. My zajmiemy się całą resztą. Jak to może wyglądać? Na czym polega przyjęcie w takim stylu? W dalszej części artykułu zdradzimy wszystkie szczegóły!

Event „dalekie podróże” od podstaw

Tworząc brief eventu możemy w stu procentach zaplanować jego przebieg oraz uniknąć ewentualnych. Takie dokładne zorganizowanie imprezy wpłynie pozytywnie na jej przebieg oraz reakcję uczestników. Dlatego w pierwszej kolejności należy dokładnie zaplanować miejsce eventu oraz zaprosić gości. Możemy również w zaproszeniach uwzględnić na przykład to by wszyscy przyszli przebrani w podróżników. Jak to może wyglądać?

Każdy wybiera sobie kraj w którym chciałbyś się znaleźć i ubiera tak jak turysta który do niego zmierza. Następnie przygotowujemy scenografię imprezy czyli ustalamy główne motywy przewodnie krajów na których temat będzie przyjęcie w stylu dalekich podróży. Afryka Ameryka Islandia urokliwe Chiny czy tajemnicze wyspy – wszystko jest w zasięgu waszej wyobraźni.

Propozycje rozrywki w stylu dalekich podróży

Atrakcje które pojawiają się na evencie muszą być w stu procentach związane z krajami które pojawią się na wydarzeniu. Przypuśćmy że postawić się na Afrykę Islandię oraz Amerykę – wtedy możemy zaproponować gościom takie zabawy:

  • nauka gry na bębnach afrykańskich,
  • rejs statkiem,
  • budowa statusy wolności z poduszek,
  • turniej tańca afrykańskiego,
  • karaoke z udziałem gorących, amerykańskich przebojów,
  • degustacja amerykańskich przysmaków,
  • zwiedzanie najlepszych miejsc na Islandii za pomocą trójwymiarowej rzeczywistości.

Tak naprawdę pomysłów na niezapomnianą i pełną przygód rozrywkę jest jeszcze więcej, wystarczy że postawią Państwo na współpracę z Whatevent. Przygotujemy wszystko od początku do końca i zagwarantujemy stu procentową satysfakcję z przebiegu wydarzenia.