Klasyczne szkolenia wydają się obecnie przeżytkiem – tak wynika z wielu badań przeprowadzonych przez socjologów. Dlaczego? Tradycyjna baza okazuje się być po prostu niewystarczająca dla podwyższenia kompetencji pracowników, a przede wszystkim ich zainteresowania i zaangażowania w szkolenie z danej dziedziny. Pytań o to, jak urozmaicić tego typu (konieczne przecież jednak!) spotkania jest mnóstwo, a jeszcze więcej wątpliwości – w końcu finalnie to treść musi przeważać nad formą. Naszą propozycją są tematyczne konwersatoria dla firm, które dzięki swojej otwartej formie przyciągną Twoich pracowników jak magnes, umożliwiając aktywizację w dyskusji oraz wymianę poglądów na dane zagadnienie. Jednocześnie, co trzeba nadmienić, nie są one w sposób nadmierny zintensyfikowane, nachalne – zostawiają bowiem margines do osobistej wypowiedzi dla każdego. Jak mają one się odbywać, wyglądać i – co niezwykle istotne – kto ma je prowadzić? Szczegóły przedstawiamy poniżej, licząc na Twoją aprobatę i zainspirowanie naszymi propozycjami.

 Szeroka gama wyboru – różnorodność konwersatoriów to Twój klucz do sukcesu

Najważniejszym elementem opracowania odpowiednio dobranego do grupy konserwatorium jest jego temat – musi być ciekawy, prowokujący do rozmowy, stanowiący w dużej mierze otwartą furtkę – dzięki temu każdy uczestnik będzie czuł, że jego opinia jest tak samo ważna, jak każdej innej osoby na spotkaniu. Ponadto, tego rodzaju wspólne czerpanie wiedzy, a następnie wymiana poglądów, spojrzeń i rozwiązań na określony problem, służy umacnianiu więzi, szacunku do drugiego człowieka oraz kształtowaniu ścieżki rozwoju. Jakie konserwatoria uważamy za strzał w dziesiątkę i z miejsca przystąpilibyśmy do ich realizacji? Przekonaj się sam!

  • konserwatorium dotyczące organizacji przestrzeni i  własnej pracy,
  • panel dyskusyjny porównujący wady i zalety pracy stacjonarnej oraz zdalnej,
  • konwersatorium plus warsztatowe zadania dla grupy o planowaniu – co tworzy naszą listę priorytetów, co ją wzmacnia, a co osłabia,
  • dyskusję rozwijającą temat realizacji osobistych celów i dążenia do nich – z przygotowanym dla każdego uczestnika zadaniem warsztatowym w formie online

Proponowane przez nas spotkania są poprzedzone krótkim wprowadzeniem ekspertów – czasem zaprezentowanym dzięki materiałom multimedialnym, w posiadaniu których będą prowadzący. Jeśli taka oferta szkoleniowa do Ciebie przemawia – nie czekaj, tylko skontaktuj się z nami!