Impreza w stylu retro

2022-05-12T09:57:24+02:0009 maja 2022|Agencja Eventowa, Imprezy tematyczne|

Stare dobre programy rozrywkowe, czy seriale to nieodłączny element obrazu każdego PRL-owskiego popołudnia. Jeśli masz ochotę, poczuć się jak odbiorca dawnej telewizji lub dziennikarz, aktor, czy prowadzący programu to koniecznie zostań z nami do końca, by na własne oczy przekonać się, jak wciągająca i fantastyczna może być impreza w stylu retro TV. Zaczynamy przyjęcie!

Przygotowanie eventu

Przyda się starego typu odbiornik telewizyjny, kamera, wygodne kanapy oraz fotele, przekąski i doborowe towarzystwo. Uczestnicy zostają podzieleni na 2 grupy. Pierwsza wcieli się w rolę odbiorców starych programów telewizyjnych, a druga będzie ich prowadzącymi. Możemy, na przykład wziąć udział w poczciwym i nadal lubianym teleturnieju, programie muzycznym, czy serialu. Widzowie mogą na żywo komentować to, co dzieje się za ekranem telewizora. Z kolei prowadzący oraz aktorzy będą czytać scenariusze oraz starać się przykuć uwagę gości, by Ci mogli dobrze się bawić i na maska poczuć klimat retro TV.

Tego typu impreza na pewno nie obędzie się bez dobrych przekąsek – słonych paluszków, krakersów, degustacji piwa, czy zjedzenia bigosu z najlepszej receptury. Chętni mogą również stworzyć papierowy program telewizyjny, a goście, którzy będą odbiorcami mogą zaznaczać to, co najbardziej chcą zobaczyć. Program, który zostanie zaznaczony najwięcej razy będzie wystawiony jako pierwszy.

Jak zorganizować taką imprezę?

Nasz team z Whatevent z przyjemnością pomoże Państwu wystawić imprezę tematyczną w stylu retro. Zadbamy o scenografię, atrakcje. a także catering. Chęć współpracy z naszą firmą prosimy kierować na adres mailowy lub dzwonić pod podany niżej numer telefonu. Zapraszam do współpracy z nami!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE