Miejsce położone w południowej Polsce, które potrafi zapaść w pamięć i sprawić, że chce się tam wracać to na pewno Jura Krakowsko – Częstochowska. Znajduje się tutaj tak wiele atrakcji, że trudno odkryć je wszystkie w krótkim czasie. Wyprawa w te rejony zadowoli wszystkich wielbicieli przyrody i odpoczynku na łonie natury. Aby nie była to jednak tylko przygoda związana z nudnym dla wielu osób zwiedzaniem, nasza agencja opracowała wycieczkę integracyjną, która w swym założeniu zamieni przewodnika na ciekawe zadania do rozwiązania.

Brzeziny i Trzebniów czyli mały i ciekawy fragment Jury

Trasę zabawy umieściliśmy w gminie Niegowa na Śląsku. Nasi animatorzy, w drodze losowania wyłonią kilkuosobowe drużyny, których zadaniem będzie odnalezienie drogi do skarbu. Nie będzie to jednak łatwe zadanie – grupy dostaną mapy papierowe z ciekawymi, wierszowanymi wskazówkami, które jednak trzeba będzie uzupełniać rozwiązując zadania w specjalnie do tego celu przygotowanych punktach animacyjnych. Trzeba będzie się jednak trochę namęczyć, gdyż trasa sama w sobie będzie wymagająca, ale jednocześnie piękna. Zależnie od pory roku w jakiej zorganizowana zostanie integracja, będzie do pokonania na pieszo, spacerem, lub na nartach biegowych, gdy będą na to pozwalały warunki atmosferyczne. Okolica jest tutaj wyśmienita – jurajskie ostańce skalne, wąwozy, leśne drogi zachęcają do wędrówki. Czas jaki każda drużyna będzie miała na zmierzenie się z jak najszybszym odnalezieniem skarbu to jedna godzina i dwadzieścia minut.

Organizacja eventu na Jurze

Jura to bardzo atrakcyjny region, bogaty w prawdziwe perełki historyczne. Mieści się tutaj jednak bardzo dużo miejsc, które często są pomijane i mało znane. Nasza agencja postanowiła zorganizować taki event, który nie dość, że pozwoli zgłębić pradawne tajemnice, to dodatkowo w humorystyczny i oryginalny sposób zintegruje uczestników wyprawy. Nasi animatorzy tak przeprowadzą zadania, aby zaistniała potrzeba współdziałania oraz wykorzystania umiejętności logicznego myślenia. Dodatkowo wyprawa ta, będzie miała za zadanie zbudowanie i utrwalenie pozytywnych relacji pomiędzy grupami, co na pewno zaowocuje poprawą atmosfery w pracy. Dzięki temu wzrośnie efektywność oraz jakość zadań powierzanych pracownikom na co dzień.