Targi książki należą do jednych z najgorętszych wydarzeń w świecie literatury: co roku miłośnicy czytania zaznaczają w kalendarzach daty tych kilkudniowych wydarzeń, w trakcie których będą mogli oddać się czytelniczemu szaleństwu. Rozważ ich organizację we Wrocławiu – mieście o wysokim potencjale do organizacji wydarzeń kulturalnych.

 Jak mogą wyglądać targi książki?

 Na fanów czytelnictwa powinna czekać moc literackich atrakcji – dla każdej grupy wiekowej. Dlatego dla najmłodszych można zorganizować kącik książek dla dzieci i zorganizować tematyczne warsztaty lub wspólne czytanie. Młodzież na pewno zainteresuje spotkanie z autorem ulubionej serii książek dla nastolatków oraz stoisko z komiksem. Wszyscy natomiast będą zachwyceni spotkaniami autorskimi z podpisywaniem książek, tematycznymi konkursami oraz rabatami na stoiskach wydawnictw. Możesz nawet zorganizować specjalny koncert towarzyszący targom – będzie to na pewno doskonałe uatrakcyjnienie dni spędzonych na książkowych łowach.

Jakie są plusy organizacji targów książki?

  • Są bardzo dobrą okazją do nadrobienia czytelniczych zaległości
  • Dają możliwość spotkania wartościowych autorów, których historie mogą być niezwykłą inspiracją
  • Są szansą zdobycia produktów w niższych cenach
  • To doskonała promocja oferty wydawnictw literackich oraz produktów okołoksiążkowych

Gdzie w Poznaniu zorganizować targi książki?

Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca na organizację targów książki we Wrocławiu, bez wątpienia najlepszą propozycją jest Hala Stulecia – miejsce, które pomieści ogromną liczbę gości i wystawców. Miejsce to jest również bardzo przyjazne wszelkim wydarzeniom towarzyszącym, takim jak koncert, więc z pewnością usatysfakcjonuje wszystkich odwiedzających targi.

Organizacja targów książki wcale nie musi być trudnym zadaniem. Nasza agencja chętnie pomoże Ci w przygotowaniu tego wydarzenia na najwyższym poziomie. Trudnimy się w organizacji wydarzeń od lat i mamy bardzo bogatą ofertę w zakresie przygotowania i obsługi eventów różnego rodzaju. Gwarantujemy satysfakcjonującą współpracę. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą już dziś.