Świąteczna impreza u elfów

2022-05-17T12:59:28+02:0015 maja 2022|Agencja Eventowa, Imprezy firmowe|

Bożonarodzeniowe eventy dla dzieci

Świąteczny czas to doskonała okazja do spotkania się z ekipą świętego Mikołaja. Jak wiadomo, najmłodsi członkowie naszych rodzin z niecierpliwością wyczekują tej wyjątkowej wizyty. Rodzinna atmosfera świąt sprawia, że jest to także doskonały okres na organizację świątecznych eventów dla dzieci. Pamiętajmy jednak, że najmłodsi są najbardziej wymagający i aby ich zaskoczyć musimy się naprawdę postarać!

Świąteczna impreza u elfów

Imprezy tematyczne to świetne rozwiązanie jeśli chodzi o wydarzenia skierowane do dzieci. Urządzając odrębny świat i zapewniając niecodzienne przebrania i atrakcje możemy podbić serca nawet najbardziej wymagających maluchów. Święta Bożego Narodzenia kojarzą się nie tylko ze świętym Mikołajem i prezentami, ale również z magicznym światem, w którym pełno jest śnieżynek, krasnoludków i elfów. To te ostatnie postaci mogą stać się motywem przewodnim świątecznego spotkania dla młodych ludzi.

Świąteczne eventy wymagają dużego zaangażowania organizatorów, dlatego też nasza wiedza i umiejętności będą doskonałym uzupełnieniem waszych pomysłów. W Whatevent projekt tworzymy razem, niemniej jednak to my zadbamy o to, by każdy szczegół był perfekcyjnie zorganizowany. Decydując się na zorganizowanie świątecznej imprezy u elfów musimy zastanowić się jakie elementy znajdą się w scenografii i jak zabawimy naszych małych gości.

Kraina elfów

Z pewnością każdy z nas inaczej wyobraża sobie krainę elfów. Tworząc taką scenografię możemy zaszaleć i zaprojektować iście magiczny świat. W zależności od powierzchni, którą mamy do zagospodarowania inaczej zaaranżujemy lokal. Bez wątpienia musimy odtworzyć mroźny klimat Laponii – doskonałym rozwiązaniem będzie sztuczny śnieg. W oknach rozwieśmy śnieżynki, a w centralnym miejscu postawmy ośnieżoną choinkę. Jeśli chodzi o ostatnią dekoracje to możemy rozważyć wspólne ubieranie choinki przez dzieci. Dodatkowo stwórzmy kącik, w którym chętni będą tworzyć ozdoby świąteczne takie jak łańcuchy, stroiki, dekoracje z szyszek czy makaronu. Do ciekawych dekoracji zaliczymy także duże sanie Mikołaja, fotel, na którym rozda on prezenty czy też fabrykę ciasteczek. Elfy pełnią bardzo ważną rolę pomocników świętego, dlatego też musimy stworzyć okazję do zrealizowania się w tej roli.

Świąteczne spotkania dzieci mogą pełnić także rolę edukacyjną. Nie od dzisiaj wiemy, że nauka przez zabawę jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na przyswojenie nowych rzeczy. Animator, który również będzie elfem nauczy najmłodszych kolęd czy też przeczyta im świąteczne przypowieści. Pamiętajmy, aby dla każdego gościa znalazł się strój, a profesjonalny charakteryzator niech zajmie się ich fryzurami i makijażami.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE