W okresie karnawału, czyli właściwie święta dobrej zabawy, festiwalu tańca i śpiewu, nie sposób uniknąć tematu organizacji utrzymanego w tym klimacie eventu firmowego. Pomysłów może być naprawdę wiele, a jedynym ograniczeniem pozostaje nasza wyobraźnia. W zależności od tego, czy interesują nas bardziej klasyczne i sprawdzone motywy, odnoszące się na przykład to weneckiego balu maskowego, czy też poszukujemy nowych inspiracji, mamy niesamowitą możliwość dopasowania określonej stylistyki pod nasze osobiste preferencje. Propozycją naszej firmy na event dla Twojego zespołu jest wieczór opierający się mało popularnym motywie filmów science fiction. Jest to doskonała okazja, aby przypomnieć młodszym tradycję związaną z kinem tego gatunku, a starszym pozwolić na mały, sentymentalny powrót do przeszłości. Świetnie odnajdują się tutaj zarówno wielbiciele science-fiction, jak i początkujący fani, których atutem jest świeżość spojrzenia w starciu z tematem.

Science-fiction, czyli kosmiczny odlot

Kino science-fiction niejednokrotnie bywa odbierane jako mało ambitne, operujące ogranymi chwytami i schematami, a także skierowane do jednej wybranej grupy zapaleńców. Chcemy obalić ten mit! Ten gatunek jest owszem, wspaniałą rozrywką, ale bardzo często zrealizowaną na dobrym poziomie i przemycającą uniwersalne treści oraz przesłanie. Wystarczy w tym momencie wspomnieć chociażby takich klasyków, jak Fritza Langa wraz z “Metropolis”, Stanleya Kubricka i jego “2001: Odyseję Kosmiczną” oraz “Mechaniczną pomarańczę” lub George’a Lucasa i kultową wręcz serię “Gwiezdnych wojen”. Proponowana przez nas formuła eventu firmowego, w największym skrócie powinna opierać się na inwencji twórczej samych uczestników. Co może się na nim znaleźć w ramach głównych atrakcji?

  • konkurs na najlepsze przebranie związane z postacią z historii gatunku,
  • quiz filmowy z fragmentami dzieł uznanych już za klasyczne, jak i nowszych, np. “Interstellar” czy “The Blade Runner”,
  • open-bar z przekąskami i napojami ze specjalnymi logo nawiązującymi do filmów,
  • piłkarzyki i rzutki: zawody z nagrodami w postaci gadżetów filmowych,
  • konkurs dla melomanów: muzyka w filmach sci-fi

Jeżeli uważasz, że powyższa propozycja karnawałowego eventu firmowego trafia w Twoje gusta, skontaktuj się jak najszybciej z nami! Wspólnymi siłami sprawimy, że Twoi pracownicy poczują prawdziwą magię karnawałowego szaleństwa, a oprócz tego zagłębią się bądź poznają bliską im tematykę science fiction.