Otwarcie restauracji po lockdownie – świętowanie na nowo

2021-06-07T14:08:31+02:0006 czerwca 2021|Agencja Eventowa, Jubileusze|

Ostatnie czasy nie były łatwe dla restauratorów. Borykali się z obostrzeniami i spadkiem klientów, zupełną niepewnością jutra. Jeśli zastanawiacie się, co moglibyście zrobić w związku z ponownym wszczęciem swojej działalności – przychodzimy z pomocą – proponujemy zorganizowanie nowego otwarcia Waszej restauracji w stylu, dostosowanym indywidualnie do waszego lokalu.

Jak może wyglądać otwarcie restauracji po okresie izolacji i ograniczeń pandemicznych?

  1. Skromna propozycja przystawek i przekąsek przed wejściem do restauracji

Skupi się na małych stoiskach z propozycjami kucharzy, a każde z nich będzie zawierało coś innego – sery, mięsa i rybne przysmaki, na innej owoce, a na osobnym stoisku nie zabraknie okazjonalnego szampana, wina, a także soków.

  1. Wystawne przyjęcie w sali tanecznej

Opcja idealna, jeśli restauracja ma większą powierzchnię i jest przystosowana do imprez na większą skalę, typu wesele, urodziny czy jubileusze. Na niej, oprócz przekąsek i specjałów szefa kuchni, pojawi się także kapela muzyczna i okazja do tańca.

  1. Impreza w stylu koncertu w pubie

Przy barze lub głównym wejściu stanie saksofonista z prawdziwego zdarzenia wraz z wokalistą i trębaczem, wygrywając nastrojowego bluesa i zapraszając klientów do przyłączenia się w świętowaniu. Pojawi się beczka z piwem i balony promujące firmę.

Dlaczego warto urządzić otwarcie restauracji po długim czasie zamknięcia?

– pokaże to klientom, że znów oferujecie swoje usługi,

– jeśli nastąpiła zmiana kadry i konceptu restauracji, jest to dobra okazja, aby zasygnalizować zmiany całemu światu,

– nie tylko właściciele restauracji będą mieć powody do świętowania – klienci także są spragnieni interakcji i ponownego wypicia ulubionej kawy lub uraczenia zmysłu smaku ulubionym daniem obiadowym,

– mała aura świętowania przyciągnie uwagę wielu potencjalnych gości.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Przygotujemy starannie nowe otwarcie Waszej restauracji, która – miejmy nadzieję – rozpocznie kolejny etap życia, w którym można się cieszyć jedzeniem i towarzystwem, nie martwiąc się zakazami i obostrzeniami.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE