Kręgle na wynajem – mobilne kręgle na integracje firmowe

Brakuje pomysłu na wyjście integracyjne? Impreza w kręgielni zawsze świetnie się sprawdzi. Gra w kręgle gwarantuje godziny dobrej zabawy w gronie znajomych. Oto kilka powodów, dlaczego warto zainteresować się wyborem gry w kręgle na imprezę integracyjną.

Na czym polega gra w kręgle?

Gra w kręgle polega na zdobyciu jak największej ilości punktów poprzez strącanie kręgli za pomocą kuli w kolejnych rundach. Graczom przysługują dodatkowe punkty za osiągnięcie strike’ów i spare’ów. Maksymalnie można uzyskać aż 300 punktów. Gra w kręgle zapewni świetną zabawę na przykład po godzinach pracy w biurze, kiedy chcemy lepiej poznać naszych współpracowników. A to dlatego, że wspólna gra może wzmocnić więzi, a doza zdrowej konkurencji nie pozwoli nikomu się nudzić i zachęci wszystkich do działania.

Dlaczego warto wybrać grę w kręgle jako atrakcję na imprezie integracyjnej?

Oprócz wymienionych wyżej powodów, wspólne granie w kręgle w celu integracji może dać szereg innych korzyści dla uczestników imprezy integracyjnej. Oto kilka z nich:
• okazja do rozruszania się – wszyscy wiemy, że ruch to zdrowie. Gra w kręgle wymaga od graczy odpowiedniej zręczności i skupienia. Nie bez powodu jest traktowana jak dyscyplina sportowa: zapewni wszystkim dzienną dawkę aktywności fizycznej, której na pewno nie zignoruje nasz organizm.
• szansa na znalezienie wspólnych zainteresowań – czyny mówią czasem głośniej od słów. Dlatego szczególnie gdy jest to nasze pierwsze wyjście z nowymi współpracownikami, gra w kręgle będzie świetnym przyczynkiem do rozmowy. Pozytywne emocje na pewno wpłyną na rozluźnienie atmosfery, a wspólne tematy do rozmowy przyjdą same. A reszta – mówiąc kolokwialnie – wyjdzie w praniu.
• relaks po pracy – nie zapominajmy również, że każda gra jest przede wszystkim relaksująca. Dlatego na imprezę integracyjną tak dobrze wybrać rozrywkę wymagającą od nas pewnej aktywności. Zwłaszcza gdy większość dnia spędzamy siedząc w biurze. Kilka rund gry w kręgle szybko wszystkich odstresuje i sprawi, że wszyscy będą się dobrze bawić w swoim towarzystwie.

Jak widać, gra w kręgle na imprezie integracyjnej jest gwarancją dobrej zabawy. Jeśli organizujesz imprezę integracyjną, możesz liczyć na pomoc naszej firmy. Doradzimy Ci, jakie inne atrakcje będą mile widziane i zajmiemy się przygotowaniem wydarzenia. Mamy w tym wieloletni staż i gwarantujemy pełen profesjonalizm – by wszyscy goście kojarzyli Twoją imprezę jak najlepiej.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE