Gotowi na daleką podróż w kosmos? Macie ochotę na małą wycieczkę w przestrzeni, do której dostęp mają tylko bohaterowie Star Wars, czy astronomowie? Dzięki imprezie planetarnej wcale nie musicie oglądać kosmicznych przygód tylko z ekranu telewizora. Zaraz podpowiemy Wam, jak stworzyć odjazdowy event w kilka chwil i bawić się, jak postacie z najnowszych produkcji gwiezdnych wojen. Do dzieła!

Kosmiczna scenografia słowo klucz

Na evencie muszą pojawić się przede wszystkim makiety statków kosmicznych oraz planet, które odwiedzicie. Nie może zabraknąć również księżyca i słońca praz kostiumów dla gości W dużej mierze to wasze przebrania stworzą planetarny klimat. Następnie pora na muzykę oraz skonstruowanie stacji kosmicznej, której tworzenie będzie nieodłączną częścią atrakcji tego wydarzenia. Czego jeszcze można się spodziewać po scenografii? Na pewno gwiazd, które oświetlą waszą imprezę oraz specjalnych miejsc, w których animatorki przygotują wszystkich do odległej podroży kosmicznej.

Zabawy w iście planetarnym wydaniu

Event musi rozpocząć się od powitania wszystkich gwiezdnymi drinkami w odjechanych naczyniach. Następnie goście przebiorą się w kaftany kosmiczne i zasiądą do stolików we wnętrzach rakiety. Konferansjer zapowie plan imprezy, który prezentuje się następująco:

1. Kosmiczna podróż w okularach 3D na plan Star Wars.
2. Galaktyczna bitwa o zdobycie planety za pomocą mieczy świetlnych rodem z gwiezdnych wojen.
3. Wspólne budowanie statku kosmicznego za pomocą koców, poduszek, narzut, stelaży namiotów oraz makiet sprzętów, które znajdują się na każdym statku zmierzającym w odległą galaktykę.
4. Konkurs na najlepszego kapitana, który poprowadzi wszystkich przed podróż kosmiczną.
5. Halo, tu ziemia, czyli kontakt z innymi mieszkańcami kosmosu.
6. Poczęstunek planetarnymi przekąskami: pastylki mocy, chrupki i prażynki w galaktycznych misach, porcje świeżych i chrupiących frytek w foliach aluminiowych.
7. Taniec w rytm kosmicznej muzyki.

Oprócz tych atrakcji możecie również pójść na żywioł i zainspirować się galaktycznymi rozrywkami ze Star Wars, czy na przykład innych filmów o tematyce galaktycznej. Kosmiczna zabawa gwarantowana.