Jubileusz firmowy to bardzo ważna okoliczność. Musi być znakomicie zorganizowana. Dlatego w tym celu też najlepiej wynająć agencję eventową. Warto również wiedzieć, że nie chodzi o samą zabawę i dobrze spędzony czas. Chodzi również o reklamę i marketing firmy.

 Jaki pomysł na jubileusz firmowy?

Pomysłów na jubileusz jest mnóstwo. Możesz go zorganizować doskonale z nami. Może być to impreza w środku np. bal z pysznym jedzeniem i muzyką klasyczną, ale również może być to rodzaj imprezy plenerowej. Ważne jest jednak to, aby wszystko współgrało z tym, jaki jest wizerunek przedsiębiorstwa.

Pomysł to już pierwszy krok do zorganizowania dobrego jubileuszu. Jakie są następne?

Wybór właściwego miejsca to kluczowa kwestia. Nawet w tym możemy Ci pomóc. Wszystko jednak zależy od tego, ile gości będzie na jubileuszu. Jaka powinna być wielkość pomieszczenia? To również bardzo ważne pytanie, jakie należy sobie zadać. Menu to również rzecz istotna. Na jubileuszach zazwyczaj podaje się przystawkę, deser i dwudaniowy obiad. To podstawa. Tak to powinno wyglądać. Ważne są również napoje ciepłe i zimne oraz alkohole. Szampan powinien być podany na tacy dla gości. Dobrym pomysłem również jest stół szwedzki. Oprócz spraw związanych z jedzeniem, ważne jest również nagłośnienie. Sprzęt nagłaśniający również możesz wynająć do agencji Whatevent. Nasi specjaliści rozłożą odpowiednio zestaw nagłaśniający, by wszyscy gości wszystko słyszeli. Przede wszystkim, na jubileuszu bardzo często są różnego rodzaju przemówienie. Dlatego to ważne, by wszyscy działało jak należy. My możemy Ci to zapewnić i zagwarantować. Jesteśmy doświadczeni w tym co robimy. Nie jedną imprezę już organizowaliśmy. Atrakcje to również główny element jubileuszu. Mamy w naszej ofercie ich mnóstwo. Dużą popularnością cieszą się występy artystyczne. Ciekawą opcją i dobrym rozwiązaniem są również hostessy. One mogą witać gości, oprowadzać po imprezie itp.

Czy organizacja imprez jubileuszowych to skomplikowany proces?

Tak, organizacja imprez jubileuszowych jest skomplikowanym procesem. Jednak my jako agencja eventowa mamy wieloletnie doświadczenie. Mianowicie mamy dużo praktyki i za sobą mnóstwo realizacji. Whatevent cechuje profesjonalizm. Ponadto wzbudzają ogromne zaufanie. Zorganizowaliśmy już niejedną imprezę i wszystkich tym cieszyliśmy. Dlatego warto nam zaufać, a my weźmiemy sprawy w swoje ręce. Podczas organizowania jubileuszu najpierw zajmujemy się wyborem miejsca. Następnie tematyką imprezy. Zwracamy i przykładamy szczególną uwagę na scenariusz danej imprezy.