Rafał Pacześ, Mateusz Socha, Abelard Giza – są to nazwiska obecnie niezwykle popularne i niemal każdy zna choć jednego z tych panów. Zajmują się oni stand-upem, a więc formą komedii, która w kilka lat zawładnęła sercami i umysłami znacznej części Polaków. Obecnie jest to jeden z najbardziej popularnych sposobów na rozrywkę i znakomity pretekst, by wyjść gdzieś ze znajomymi. Warto jednak także zastanowić się nad wynajęciem stand-upera na imprezę firmową, aby zapewnić mnóstwo radości i dobrej zabawy wszystkim obecnym pracownikom.

 

Dlaczego akurat stand-up?

Wiele osób uważa, że stand-up jest prostacki, prymitywny i wulgarny. W praktyce jednak wiele zależy od samego komika. Branża stale się rozwija i nieustannie pojawiają się nowe twarze, które oferują diametralnie różne rodzaje komedii. W związku z tym warto zrobić pewien research i zastanowić się, jakiego rodzaju poczucie humoru będzie najbardziej odpowiednie dla Państwa pracowników. Oczywiście oferujemy w tym pomoc – zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy eventowej. Gwarantujemy w pełne rzetelne podejście do organizacji występu stand-upowego na Państwa imprezie firmowej. Kryje się za tym niewyobrażalnie wręcz długa lista zalet. Przede wszystkim warto wspomnieć o tym, że stand-up przyniesie pracownikom mnóstwo frajdy i zabawy. Co za tym idzie, będą mogli znacznie się do siebie zbliżyć i zintegrować się ze sobą, w związku z czym atmosfera zarówno na imprezie, jak i podczas późniejszej pracy, może być luźna i przyjemna.

 

Ile to kosztuje?

Koszty wynajęcia stand-upera zależą od paru kwestii – przede wszystkim jednak od jego popularności i rozpoznawalności. Ceny zaczynają się od ośmiuset złotych, kiedy mowa o komikach ze średniej półki pod względem sławy, a kończą nawet na kilkunastu tysiącach – wtedy mamy do dyspozycji takie nazwiska, jak chociażby wcześniej wspomniany Abelard Giza czy Rafał Pacześ. Dobrym pomysłem będzie zainwestowanie nieco większych pieniędzy, aby sprawić na pracownikach firmy wrażenie oraz zapewnić im możliwość uczestniczenia w niezapomnianym wydarzeniu, podczas którego główną gwiazdą będzie osoba rozpoznawalna i doceniana w całym kraju. Zachęcamy do kontaktu z nami – wszystko zorganizujemy!