Chorwacja to kraj, do którego chętnie wybierają się Polacy na wakacje, weekendy i urlopy.  Coraz częściej wyjazdy zagraniczne organizowane są wśród firm, które chciałyby pokazać pracownikom inne przestrzenie, rejony i możliwości zagraniczne, jakie można przenieść do działań bezpośrednio realizowanych w Polsce. Organizacja takiego wyjazdu nie jest dużo dużo droższa od wyjazdu w Polsce, więc wszelkie inne państwa chętnie są wybierane przez właścicieli do zorganizowania wyjazdów firmowych.

Co wybrać – samolot, samochód, czy pociąg?

Lokalizacja Chorwacji względem Polski nie znajduje się tak daleko jak na przykład Stany Zjednoczone. Dzięki temu, do wyboru są różne możliwości dojazdu do Chorwacji. Posiadając duży skład firmy i wielu pracowników warto przemyśleć podróż autokarową, a w mniejszym gronie nawet samochodową. Osoby, które wybrały się już na wycieczkę do Chorwacji samochodem, często wspólnie twierdzą, że koszty przejazdu samochodem, są dużo tańsze niż przelot samolotem. Koszty są zwracane w momencie wypełnienia samochodu minimum czterema osobami, ponieważ wówczas, każda osoba płaci za taką podróż nie więcej niż 300 zł w jedną stronę. W kwestiach autokarowych jest podobnie, więc podróż do Chorwacji w całym składzie firmowym warto zorganizować właśnie poprzez podróż autokarem.

Miejscowości warte uwagi w Chorwacji, w których warto znaleźć nocleg?

Wszystkie miejscowości w Chorwacji mają swój wyjątkowy urok, ale do najbardziej popularnych należą Krk, Cres i wyspa o tej samej nazwie z miejscowościami, które się na niej znajdują, Zadar czy miejscowość Sveti Juraj. Chorwacja, a także liczne wyspy i wysepki, które przyciągają swoimi urokliwymi naturalnymi przestrzeniami, są więc idealne na wyjazd firmowy do Chorwacji. Możliwe jest tu skorzystanie z rejsu wokół chorwackich wysp, czy wypożyczenie jachtu specjalnie na ten wyjazd. Park Krajobrazowy Kornati oraz szczyty górskie Velebit, będą niezwykłymi miejscami do podróży, i do wspominania wspólnych przygód w gronie pracowników firmy.

Noclegi warto zamawiać przy nadbrzeżnych częściach kraju, ponieważ właśnie w tych okolicach jest najwięcej atrakcji przeznaczona dla turystów, niezwykłych widoków krajobrazowych, wśród których można wykonać wspólne zdjęcia, nabrać dodatkowego doświadczenia, umiejętności, a nawet stworzyć konferencję na powietrzu. Lokalizacja nakłania do tego, aby odbywać różne szkolenia w przestrzeni czy wykonać zdjęcia produktów lub składu osób we własnej firmie.