Seria książek, filmów i gier komputerowych o młodym czarodzieju Harrym Poterre zrobiły istną furorę. Autorka powieści, J.K. Rowling, osiągnęła światową sławę i zarobiła ogromne pieniądze na swoim dziele. Czemu jej się to udało? Z pewnością dlatego, iż historia jest niezwykle przystępna dla każdej grupy wiekowej. To opowieść nie tylko o przygodach młodego czarodzieja w szkole magii i czarodziejstwa o nazwie Hogwart, ale przede o miłości, nienawiści, walki dobra ze złem i licznych przesłaniach. Autorka przez tą książkę chciała powiedzieć, co w życiu jest najważniejsze i jak należy postępować w życiu. Przy tym sposób, w jaki to zaprezentowała oraz spójność, jaką osiągnęła, są nie słychane. Mimo, iż od premiery ostatniej części minęło już ponad sześć lat, nadal to jeden z najpopularniejszych filmów z tego gatunku wśród dzieci, młodzieży a nawet dorosłych.

Nasza firma oferuje organizację imprezy w stylu nawiązującym do historii związanej z przygodami Harry’ego Pottera. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń eventowych. Posiadamy grupę specjalistów, którzy od podstaw potrafią zająć się całym przedsięwzięciem. Lubimy się rozwijać i słuchamy każdej sugestii klienta. Wszystko po to, aby był wykonany ze zrealizowanej pracy.

Już wielokrotnie zajmowaliśmy się organizacją imprezy w tym stylu i dotąd każdy klient dziękował za spełnioną usługę. Organizowaliśmy bale w stylu nawiązującym do imprez hogwartowych, pojedynki z różczkami i szermierce, pojedynki szachowe, mecze Quiddicha i wiele innych. Mamy kontakty z zamkami, które mogą zostać wykorzystane do organizacji imprezy. Nasi krawcy stworzą najlepszej jakości, w których odziani byli bohaterowie bestsellerowej powieści. Dla  kinomaniaków i maniaków komputerowych przygotujemy sekcję do oglądania filmów i stanowisk do gier. Staniemy na głowie, by ta impreza była niezapomniana!

Jeżeli interesują Was organizacja imprezy w stylu Harry’ego Pottera, skontaktujcie się z Nami. Zaprosimy Was na spotkanie z naszymi specjalistami i wszystko ustalimy. Nic nie umknie Waszej uwadze – chodzi bowiem o to, by każdy klient był zadowolony z naszych usług. Przedstawimy nasze propozycje oraz z chęcią wysłuchamy nowych. Każdą pracę traktujemy jak kolejne wyzwanie – stawiamy sobie coraz wyższą poprzeczkę, aby stawać się lepszymi i się rozwijać. Tak jak w Hogwarcie dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!