Każde wydarzenie wymaga zorganizowania potrzebnego sprzętu i wyposażenia, w tym także umeblowania. W zależności od profilu imprezy, okazji i miejsca, potrzebne będą nieco inne elementy. Podstawą są stoły i krzesła, choć nie raz organizatorzy stawiają na kanapy i fotele, a nawet leżaki czy meble ogrodowe wykonane w procesie recyklingu z drewnianych palet. Mogłoby się wydawać, że meble to element trywialny i tak powszedni, że aż niezauważalny, więc nie warto poświęcać im zbyt wiele uwagi. Jednak nie do końca jest to prawda.

 

Praktyczne i efektowne

Jak każdy element, który znajduje się na terenie eventu, również meble muszą wpisywać się w jego ogólną estetykę i okoliczności. W jednym przypadku odpowiednie będą eleganckie sofy, a w innym miękkie. Dlatego ich wybór nie może być przypadkowy. Najlepsze meble eventowe są trwałe, wygodne i harmonijnie wpasowują się w otoczenie. Ponadto wcale nie muszą być nudne! Meble, podobnie jak elementy architektury, można podświetlać na dowolne kolory, tworząc niepowtarzalny efekt. Ale jest jeszcze prostszy sposób – wybierz meble LED!


Wykorzystaj światło kreatywnie!

Meble LED wykorzystują najnowsze technologie, by pomóc Ci stworzyć unikatową kompozycję i wywrzeć wrażenie na Twoich gościach. Meble te są podświetlane przez energooszczędne oświetlenie LEDowe sterowane pilotem, dzięki czemu nie ma potrzeby podłączania dodatkowych lamp. Wybierać można spośród wielu różnych barw. Wśród mebli LED można znaleźć wszystko, co może być potrzebne, od kanap i foteli, poprzez pufy, aż bo stoliki i elementy dekoracyjne, a nawet lady barowe i ekspozytory, idealne na targi. Meble te sprawdzą się doskonale w każdych warunkach, także na imprezach plenerowych!

 

Niech przyświeca ci perfekcja!

             Realizacja wizji wymaga profesjonalizmu. Jeśli chcesz, by na Twoim evencie wszystko było dopięte na ostatni guzik, wypożycz meble LED od agencji Whatevent! Jesteśmy nie tylko specjalistami w zakresie organizacji wydarzeń, ale i perfekcjonistami. Dołożymy wszelkich starań, by nasze meble LEDowe spełnił Twoje oczekiwania i uświetniły wydarzenie. Wypożyczone elementy dowozimy na terenie całego kraju i ustawiamy. Oferujemy także wypożyczenie profesjonalnego oświetlenia i wykonujemy aranżacje świetlne. Zapraszamy do współpracy – z nami każdy event jest wyjątkowy!