Jubileusz dziadków obchodzony na wsi

2022-01-20T01:30:14+01:0019 stycznia 2022|Agencja Eventowa, Jubileusze|

Wsi spokojna, wsi wesoła… no właśnie, czy wieś musi być nudna? Zdecydowanie nie! Jest jednak na tyle łagodna, że z pewnością jest doskonałym miejscem na celebrowanie jubileuszu dziadków. Z pewnością docenią spokój i okoliczności przyrody poza wielkimi aglomeracjami. Jest to zrozumiałe, bo wraz z wiekiem zmieniają się także upodobania przyjęciowe i imprezowe poszczególnych osób. A warto dostosować styl i sposób celebracji do samych zainteresowanych, aby byli w pełni usatysfakcjonowani.

Czego może dotyczyć ów jubileusz?

  1. Rocznicy ślubu – zwłaszcza tych okrągłych, srebrnych albo złotych. Niejeden dziadek doceni to, że dzień jego rocznicy przyjdzie mu obchodzić razem z bliskimi, których nie widuje przecież na co dzień.
  2. Okrągłych, sędziwych urodzin – każda okazja do spotkań jest dobra, więc czemu by nie udać się na wieś z okazji kolejnych urodzin lub imienin?
  3. Przejścia na emeryturę – ten okres odpoczynku za ciężką, całożyciową pracę warto uczcić w dobrym stylu i z przytupem! Skoro całe życie człowiek pracował, to teraz w końcu może poświętować… najlepiej na wsi!

Jakie atrakcje muszą się pojawić na imprezie dziadków?

  1. Stoisko z instaxem – nie jest to z pewnością wynalazek czasu naszych dziadków, ale z pewnością docenią to, że goście będą mogli uwiecznić te ważne chwile na zdjęciach, a potem być może zrobić dziadkom album ze zdjęciami! W każdym razie, taka pamiątka – tradycyjna – cieszy, nie tylko młodych ale i starszych.
  2. Stoisko z alkoholami świata – dziadek na pewno lubuje się w dobrych trunkach, więc warto aby i one pojawiły się w specjalnym miejscu.
  3. Muzyka lat 60 i 70-tych. Czasy młodości naszych dziadków na pewno kojarzą im się z dawną muzyką. Przenieśmy ich w tamten czas, by mogli się przez chwilę poczuć, jak za młodu.

Nasza firma od lat zajmuje się organizacją różnorakich eventów. Znamy też dobrze realia imprez, na których gwiazdami są osoby w starszym wieku. Jeśli więc nie macie pomysłu, jak urządzić jubileusz dziadków lub nie macie na to czasu, z chęcią pomożemy Wam w tych trudach i weźmiemy na siebie brzemię organizacyjne. Nie wahajcie się do nas pisać lub dzwonić, a odpowiemy na Wasze pytania. Do usłyszenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE