Zakopane to stolica polskich gór. Myśląc o górskich rejonach na terenie naszego kraju, turyści najczęściej kojarzą je właśnie z tym miastem. Nic dziwnego, ponieważ Zakopane ma swój wyjątkowy klimat, który szczególnie w zimie przyciąga bardzo wiele ludzi z całej Polski. Coraz częściej Zakopane jest wykorzystywane do organizacji wyjazdów firmowych dla całych przedsiębiorstw lub poszczególnych zespołów pracowniczych i sprawdza się w tej roli znakomicie. Uczestnicy takiego wydarzenia mogą w niezwykłym, górskim klimacie odpocząć wspólnie od codziennych obowiązków zawodowych, a przy tym zabawić się, korzystając z ciekawych atrakcji.

Wypoczynek na łonie natury

Doskonałym pomysłem jest wynajęcie całego domku letniskowego w pobliżu Zakopanego. Wówczas cała grupa współpracowników może wypocząć w ciszy i spokoju, będąc blisko natury i korzystając z uroków górskiego krajobrazu. Odpoczynek i relaks to bardzo ważny aspekt wyjazdu firmowego, aby pracownicy mogli zebrać siły na zadania i projekty, które czekają na nich w pracy w nadchodzących tygodniach. Sprzyja temu na przykład odpalenie wspólnego grilla pośród zieleni.

Rejon pełen różnorodnych atrakcji

Zakopane i okoliczne tereny górskie to rejon bogaty w atrakcje. Można tam zorganizować różnorodne atrakcje, które na pewno zainteresują uczestników wyjazdu firmowego i zaangażują ich we wspólną, integracyjną zabawę. W dalszej odległości od miasta można pokusić się o przygotowanie meczu w paintballa pośród górskich lasów, o wspólną jazdę quadami górskimi trasami albo o wspólne zdobywanie górskich szczytów. W samym mieście też jest wiele opcji, bo można skorzystać z między innymi skoku na bungee, przeróżnych maszyn jak na przykład kolejka lub zobaczyć znaną na całym świecie skocznię narciarską. W zimie rozwiązań jest jeszcze więcej, bo można zorganizować, chociażby wspólną jazdę na nartach górskimi trasami i wiele innych atrakcji z wykorzystaniem śniegu. Właściwie przez cały rok w Zakopanem można liczyć na ogromne możliwości pod kątem atrakcji integracyjnych. Dlatego, jeśli zastanawiasz się nad miejscem do organizacji niezapomnianego wyjazdu firmowego, to zastanów się nad stolicą polskich Tatr. Nasza agencja eventowa pomoże Ci wszystko zaplanować.