Stare powiedzenie mówiące “trafić przez żołądek do serca” nie ogranicza się jedynie do spraw sercowych dwojga partnerów. W przypadku integracji większej grupy ludzi, np. pracowników firmy, uczniów lub studentów, to przysłowie idealnie odnosi się do trafienia w serce całej grupy, czego zwieńczeniem jest wspólna integracja. Pomysłów na integrację jest mnóstwo, począwszy od różnych sportów terenowych, wypadów pod miasto, konkursów z nagrodami, czy wieczornych śpiewów przy ogniskach. Wszystkie te pomysły z pewnością oferują przednią zabawę, lecz porzućmy na chwilę konwencjonalne sposoby integracji i pozwól, że przedstawimy ci zabawę zwaną “Let’s Bake!”

Zabawa “Let’s Bake!” polega na wspólnym pieczeniu ciast, tortów, ciasteczek i innych wyrobów cukierniczych w kilkuosobowych grupach. Jednak głównym celem każdej z grup jest stworzenie fragmentu mapy Polski albo innego wybranego kraju, z jak najdokładniejszym oddaniem jego cech charakterystycznych (rzeki, lasy, miasta, zabytki, postaci itp.) Rzecz jasna, wykorzystuje się w tym celu tylko i wyłącznie produkty spożywcze. Po skończonej pracy, każda z grup prezentuje swoją część kraju, dostawia go do pozostałych fragmentów mapy wykonanych przez inne grupy i następuje weryfikacja efektu przez sędziów.

Zabawa “Let’s Bake!” jest idealnym pomysłem na imprezę integracyjną, ćwiczącą kreatywność, zmysł estetyczny i umiejętność pracy w grupie. Od jej organizatora, wymagać będzie jednak wyboru miejsca, wystarczająco dużego, by pomieścić wszystkich uczestników eventu, zapewnienia stołów do pracy oraz przygotowania odpowiedniego sprzętu kuchennego i niezbędnych produktów spożywczych. Rozumiemy, że zagwarantowanie gościom wszystkich tych elementów, może być dużym problemem natury organizacyjnej, jak i logistycznej, dlatego oferujemy ci pomocną dłoń. Firma Whatevent, to profesjonalna firma z wieloletnim stażem w organizacji wszelkiego rodzaju eventów, mogąca pochwalić się rzeszą zadowolonych klientów i nietuzinkowymi pomysłami.

Jeśli zainteresował cię nasz pomysł niebanalnej imprezy integracyjnej “Let’s Bake!”, serdecznie zapraszamy do przejrzenia przykładów z naszej oferty!

Target imprezy

Impreza integracyjna “Let’s Bake!” powinna być dobrym pomysłem szczególnie dla pasjonatów wyrobów kulinarnych, kuchennych łasuchów, ale też osób, które uwielbiają wszelkie kreatywne zabawy. Dlatego też mając wśród swoich bliskich znajomych, uczniów lub pracowników takie osoby, pomysł na tę kulinarną imprezę może być prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Jeśli organizujesz event dla dzieci lub młodzieży, warto jest zawczasu przydzielić do każdej z grup osobę starszą albo po prostu bardziej doświadczoną, która pokieruje pracą w grupie i będzie trzymać pieczę nad zachowaniem środków ostrożności.

Jeśli jednak nie wiesz, czy taka impreza byłaby odpowiednia dla określonych gości, firma Whatevent posłuży ci radą i w tej kwestii.

Wybór miejsca pod event

Zakładając, że event “Let’s Bake!” ma być wykorzystany w ramach imprezy integracyjnej pracowników, studentów lub uczniów, wymagać to będzie od ciebie wynajmu odpowiednio dużego pomieszczenia, takiego jak hala sportowa lub targowa, fabryka, czy sala gimnastyczna. Ważne jest też, by pomieszczenie takie miało wystarczającą ilość gniazd elektrycznych, abyś mógł zapewnić każdej z pracujących grup dostęp do elektrycznego sprzętu kuchennego. Przy wyborze miejsca powinieneś kierować się również tym, by miało ono odpowiednio dogodną lokalizację, a w przypadku braku zapewnienia takiej możliwości, powinieneś zagwarantować swoim gościom bezproblemowy transport na miejsce wydarzenia. Jeżeli jednak nie jest w stanie zapewnić którejś z tych kwestii, firma Whatevent pomoże ci zarówno przy wyborze odpowiedniego miejsca, jak i przy wynajmie szybkiego transportu w postaci busów.

Wynajem sprzętu kuchennego

Zabawa “Let’s Bake” wymagać też będzie od ciebie wynajmu odpowiedniej ilości przyborów kuchennych oraz sprzętu AGD. Ważne jest też, by wśród gości nie zaszedł obowiązek wypożyczania między sobą przyborów albo czekania na swoją kolej, co z pewnością przełożyłoby się na obniżenie jakości spotkania i stworzyłoby niepotrzebne przerwy w pracy. W przypadku eventów z większą ilością gości, wynajem całego oporządzenia kuchennego może stanowić duże obciążenie materialne, jak i logistyczne, dlatego nie zwlekaj i odezwij się do nas, a my zagwarantujemy ci wszystko, czego potrzebujesz! Firma Whatevent jest zobowiązana, by pomóc ci w wynajmie przyborów kuchennych, jak i profesjonalnego sprzętu AGD oraz ich transportu na miejsce twojego eventu.

Przykładowo, w naszej ofercie znajduje się:

Wynajem przyborów kuchennych:

● Akcesoria cukiernicze (formy do ciast, dzbanki, miarki, pędzelki cukiernicze, pistolety do sosów i kremów, szpatułki cukiernicze, wałki do ciasta, itp.)
● Akcesoria do dekoracji potraw (wydrążacze do owoców i warzyw, wykrawacze kulek, noże dekoracyjne do warzyw i owoców, itp.)
● Zestawy sztućców kuchennych
● Zestawy naczyń i garnków
● Radełka do ciasta
● Rózgi do ubijania piany
● Oraz wiele innych przyborów

Wynajem sprzętu AGD:

● Stoły robocze ze zlewem
● Szafy chłodnicze
● Miksery
● Młynki do kawy
● Krajalnice
● Kuchenki elektryczne
● Piece konwekcyjno-parowe z podstawą mobilną
● I wiele innych

Przypominamy, że są to tylko przykłady z naszej całej oferty wynajmu przyborów kuchennych i sprzętu AGD. Każdą twoją prośbę rozpatrzymy osobno, biorąc pod uwagę możliwości wynajmu i logistyki.

Jeśli zainteresował cię nasz pomysł na nietuzinkowy event integracyjny i pragniesz wprowadzić go w życie, ale masz wątpliwości, czy podołasz kwestiom organizacyjno-logistycznym takiego przedsięwzięcia, daj sobie pomóc i zaufaj firmie Whatevent! Nasza firma, zagwarantuje ci profesjonalną pomoc w dopięciu eventu na ostatni guzik. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową www.whatevent.pl lub zachęcamy do bezpośredniego kontaktu pod numerem 786 222 223 i adres mailowy kontakt@whatevent.pl.