Jedną z najbardziej niesamowitych atrakcji możliwych do zorganizowania jest lot balonem nad ziemią. Dawniej, kiedy nie wynaleziono jeszcze samolotów czy helikopterów, takie loty były dla ludzi normalnym zjawiskiem. Dzisiaj jest to jednak ekscytujące wydarzenie dla każdej osoby, bo latające balony to relikt przeszłości. A szkoda, bo dzięki nim można doświadczyć niesamowitych przeżyć, oglądając piękne widoki z lotu ptaka. Czegoś takiego nie da się doświadczyć w samolocie, który jest obudowany z każdej strony. Tylko w balonie możesz rozglądać się dookoła o dostrzec z góry piękno natury.

Loty balonem na różne okoliczności

Bardzo dobrym pomysłem jest zorganizowanie okolicznościowego lotu balonem z okazji jakiegoś ważnego wydarzenia, jak chociażby rocznicy ślubu, urodzin czy imienin. Taki lot można wzbogacić o niewielkie, dodatkowe atrakcje, dzięki którym będzie to niezapomniane wydarzenie dla osoby, która weźmie w nim udział. Przykładowo, jeśli chodzi o lot z okazji rocznicy ślubu, to balon może zostać udekorowany w taki sposób, aby zadbać o romantyczną atmosferę. Można także zadbać o to, aby wraz z balonem w powietrzu leciał transparent z ważnym przesłaniem. Pod tym względem ogranicza nas właściwie jedynie własna wyobraźnia!

Loty w balonie indywidualne lub grupowe

Oczywiście loty balonem mogą zostać zorganizowane zarówno w formie indywidualnej, jak i w formie grupowej. Loty indywidualne, czyli z wykorzystaniem jednego balonu są wspaniałe, ale jeszcze bardziej niesamowite są loty grupowe. W takich lotach kilka balonów leci obok siebie i cała grupa ludzi może wspólnie podziwiać przepiękne widoki i na bieżąco dzielić się ze sobą wrażeniami z powietrznej przygody. Taka atrakcja sprawdzi się najlepiej na przykład jako uzupełnienie rodzinnego przyjęcia lub innej imprezy. Wszyscy goście mogą wtedy wspólnie doświadczyć cudownych przeżyć niemal w chmurach!

Lot balonem z agencją eventową

Zorganizowanie lotu balonem nie jest łatwym zadaniem, bo po pierwsze trzeba wynająć balon, a po drugie osobę, która zna się na takich atrakcjach i potrafi wytłumaczyć innym zasadę sterowania balonem w powietrzu. Najlepiej zadanie zorganizowania takiej atrakcji powierzyć specjalistom. Nasza agencja eventowa podobne atrakcje przygotowywała już niejednokrotnie i może pomóc także Tobie. Jesteś zainteresowany? Sprawdź naszą ofertę!