Jesteś poszukiwaczem ekstremalnych doświadczeń, a niekoniecznie satysfakcjonują Cię najpowszechniejsze formy rozrywki? Wyzwól w uczestnikach swojego wydarzenia ducha walki i zaspokój ich potrzebę rywalizacji, wybierając Archery Tag jako atrakcję eventową.

Co to jest Archery Tag?

Archery Tag to forma zręcznościowej aktywności zespołowej, która łączy w sobie strzelanie z łuku oraz paintball. Na niezbędne wyposażenie do gry składa się łuk i strzały z gumową lub gąbczastą końcówką, które odbijają się od ciała przeciwników, nie narażając ich na ból czy doznanie poważniejszych urazów. Niewątpliwym atutem tej atrakcji jest także brak konieczności przebierania się w niewygodne stroje ochronne, być może w jakimś stopniu ograniczające swobodę ruchów. Natomiast dla zachowania standardów bezpieczeństwa uczestnicy opcjonalnie zakładają maski lub na przykład dodatkowe osłony na przedramiona. Rozgrywki mogą toczyć się w zamkniętym pomieszczeniu, na otwartym terenie, a nawet w wodzie. By urozmaicić bitwę i podnieść jej poziom trudności, na obszarze zabawy warto rozmieścić dmuchane przeszkody, za którymi można się schronić przed nadlatującym pociskiem czy zaatakować przeciwnika z zaskoczenia.

Zespołowe gry ruchowe na evencie – dlaczego warto?

Wszelkie aktywności zespołowe stanowią idealną okazję do integracji i z tego względu świetnie sprawdzą się na wydarzeniach firmowych, by wzmocnić więzi między współpracownikami i zwiększyć ich morale. Poprawa relacji z pewnością przełoży się na jakość rezultatów uzyskiwanych w sferze biznesowej. Mocny i zgrany team to gwarancja owocnej współpracy przy wszelkiego rodzaju projektach, której będzie towarzyszyć przyjazna atmosfera. Poza imprezami firmowymi, integracyjne gry ruchowe są także dobrym wyborem na rodzinne festyny czy festiwale dla dzieci. Istnieje szereg aktywności zespołowych, które można wykorzystać jako atrakcje eventowe. Archery Tag jest jedną z nich, a udział w nim mogą brać już nastolatkowie.

Pamiętaj, że ciekawe atrakcje w programie wydarzenia to podstawa dobrej zabawy i zadowolenia uczestników. Jako agencja eventowa dysponujemy sprzętem na wynajem wraz z jego pełną obsługą – transportem, montażem i nadzorem wykwalifikowanego personelu. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się wysoką jakością usług.