Imprezy plenerowe kojarzą się w pierwszej kolejności z koncertami, piknikami i festynami. Wśród eventów w plenerze wyróżnić można jeszcze jeden rodzaj, całkowicie odmienny, a przez to wyjątkowy – festiwal kolorów.

Festiwal kolorów to niezwykle radosny, kolorowy event. Największym zainteresowaniem cieszy się on wśród młodych osób, choć w jego obchodach udział wziąć może każdy. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń wiekowych.

Czym jest festiwal kolorów?

Festiwal kolorów to, ujmując najprościej, święto kolorów. Oryginalna nazwa tego wydarzenia to Holika. Obchodzenie tego święta zapoczątkowano w Indiach. Jego celem jest radosne świętowanie, zarówno z przyjaciółmi, jak i wrogami. Jest to czas pojednania, wybaczania krzywd.

Holika polega na wzajemnym obrzucaniu się kolorowymi proszkami, które barwią nie tylko ubrania, ale również skórę czy włosy. To właśnie forma obchodzenia tego hinduistycznego święta zapewniła mu rozgłos na całym świecie, w tym także w Polsce.

W Polsce święto to nie ma jednak religijnego wydźwięku ani żadnego ukrytego, drugiego dna. Jest jedynie radosnym wydarzeniem, które polega na obrzucaniu się proszkami w najróżniejszych kolorach. Całe wydarzenie odbywa się przy skocznej, radosnej muzyce, o którą dba DJ. Na niektórych festiwalach organizowane są także dodatkowe pokazy taneczne.

Ze względu na to, że jest to bardzo kolorowe i niezwykle radosne święto, obchodzone jest głównie przez dzieci i młodzież. Możliwość pobrudzenia się kolorowymi proszkami, a przy tym wspólnego tańczenia w rytm muzyki zapewniają niesamowite wrażenia.

Zorganizuj festiwal kolorów z Whatevent

To niezwykle kolorowe święto, jakim jest festiwal kolorów, Cię urzekło? Chcesz zorganizować event, podczas którego wszyscy uczestnicy zamienią się w barwne ptaki? Skontaktuj się z nami, a Twoja impreza plenerowa będzie mienić się wszystkimi kolorami tęczy!

Dostarczymy bezpieczne, kolorowe proszki, zadbamy o to, by imprezę poprowadził żywiołowy, zarażający swoją energią innych DJ, a także zapewnimy dodatkowe atrakcje na życzenie. Festiwal kolorów zorganizujemy w dowolnie wskazanym przez Ciebie miejscu – agencja Whatevent działa na terenie całej Polski. Gotowy, by poczuć magię kolorów?