Początek nowego roku to doskonała okazja do zorganizowania balu karnawałowego dla pracowników. Wykorzystując tą porę roku, można zbudować bardzo ciekawe przyjęcie, które połączone będzie z budowaniem pozytywnych relacji wśród zaproszonych gości. Jak powszechnie wiadomo, nic bowiem lepiej nie wpływa na relacje, jak właśnie wspólna zabawa. Oprócz samych atrakcji na bieżąco organizowanych na sali balowej, warto wybrać przynajmniej jedną, która nie tyle będzie angażować do bezpośredniej zabawy, ale wywrze niesamowite wrażenia na uczestnikach imprezy.

Organizacja balu z atrakcjami

Bal sam w sobie może nie jest zbyt dużym wyzwaniem. Problem pojawia się w momencie wyboru atrakcji jakie powinny się na nim pojawić. Tutaj z pomocą przychodzi nasza agencja eventowa – specjalnie dla ciebie stworzymy niepowtarzalny bal, który na długie lata pozostanie w pamięci wszystkich jego uczestników. Wybierając nasze usługi, decydujesz się na skorzystanie z naszego wieloletniego doświadczenia w prowadzeniu i organizacji imprez. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz wiele pomysłów na atrakcje dodatkowe, które z pewności zaskoczą wszystkich gości. Trzeba zwrócić jednak uwagę na fakt, że ma to być głównie zabawa – tutaj nie obowiązuje zasada im więcej tym lepiej – jest wręcz odwrotnie. Bardzo chętnie poprowadzimy cały bal tak, aby wszystkie jego elementy ze sobą współgrały i były odpowiednio wyważone.

Nasza propozycja jednego z pokazów

Hitem ostatnich lat są pokazy fireshow czyli innymi słowy – tańca z ogniem. Atrakcja ta fantastycznie sprawdza się w późnych godzinach nocnych, gdy artyści malują płomieniami z niezwykłą lekkością i przenikliwością całe nierozświetlone niczym innym otoczenie. Obrazy te ukazują kunszt tancerzy – ogień rozpalony za pomocą różnych sprzętów jest naprawdę gorący.

W zależności od teatru żywiołów jaki zostanie wybrany, można spodziewać się różnych efektów. Może być to zwykły, kilkuminutowy pokaz tańca lub około pół godzinne przedstawienie, którego tematem może być przykładowo karnawał w RIO. Mimo, że atrakcja ta wymaga wyjścia na zewnątrz budynku, gorące emocje jej towarzyszące na pewno nie pozwolą nikomu zmarznąć. Agencja eventowa Whatevent z prawdziwą przyjemnością zorganizuje dla twojej firmy taki pokaz, a także zadba o bezpieczeństwo wszystkich zgromadzonych gości. Wrażenia wyniesione z takiego gorącego balu z pewnością na długo zagoszczą w pamięci i będą miłą pamiątką na bardzo długie lata.