Wynajem plaży.

Nasza firma zajmuję się kompleksową obsługą każdego wydarzenia. Właśnie, dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo opcje, jaką jest wynajem plaży. Dzięki temu możemy stworzyć letnią scenografię w trakcie zimy, albo tropikalne klimaty w galerii handlowej.  Z naszą agencją wszystko jest możliwe!

Na czym polega wynajem sztucznej plaży?

Zapewniamy dostarczenie wszystkich niezbędnych elementów do stworzenia sztucznej plaży wraz z rozłożeniem i umiejscowieniem. Organizując eventy tematyczne z użyciem plaży, warto pamiętać o dekoracjach tematycznych i scenografii eventowej, dzięki której pozwolimy uczestnikom przenieść się w rajskie klimaty w praktycznie dowolnym miejscu. Oczywiście elementy niezbędnej scenografii również możemy zapewnić. Na wynajem, albo możemy zbudować zupełnie nowe dekoracje. Zapewniamy sztuczne palmy do stworzenia tropików i wiele innych atrakcji.

Co możemy dołączyć do atrakcji przy sztucznej plaży?

W zależności od rodzaju eventu i grupy docelowej, możemy skorzystać z różnych opcji. Jeśli grupą docelową mają być rodziny z dziećmi, to świetnymi dodatkowymi atrakcjami będą dmuchane zamki i dmuchane zjeżdżalnie. Dzieci uwielbiają dmuchańce, dlatego warto zapewnić im możliwość skorzystania z nich. Jeśli ma to być wydarzenie skierowane dla dorosłych, np. impreza tematyczna w stylu hawajskim z udziałem plaży w scenografii, to nie może zabraknąć leżaków, dobrego nagłośnienia i oczywiście koktajli procentowych bądź nie. Sztuczna plaża niezaprzeczalnie przyciągnie uwagę uczestników i zachwyci ich swoją nietuzinkowością. Zapewnimy swoim pracownikom bądź gościom możliwość relaksu i odpoczynku o dowolnej porze roku, jak również niezapomniane przeżycia i mile spędzone chwile w ciepłych klimatach, doborowym towarzystwie.

Warto skorzystać z organizacji imprezy tematycznej z wykorzystaniem sztucznej plaży, ponieważ zachwycimy wszystkich uczestników, przez zbudujemy pozytywny wizerunek naszej firmy lub osoby. Profesjonalnie zajmiemy się budową odpowiednej scenografii i zorganizujemy każdy event od początku do końca, zapewniając super chwile.